SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 

CBS is the second largest
publisher of hand-painted maps in the world.

More about us
 

 

In Slovakia and Czech Republic we employ people who are doing their job with heart.

More about team
 

 

We received more
than 2,900,000 copies of painted maps among the public.

More about maps
 

 

We help to improve
tourism in Slovakia
with our services.

More references
 

FaceBook  Twitter  

Miro vyštudoval všeobecné učiteľstvo informatiky a technickej výchovy. Grafika ho vždy bavila a dalo by sa povedať, že ho sprevádzala profesným životom. Pracoval predtým aj ako programátor, no keď sa dostal k možnosti voľby, okamžite ho upútala príležitosť robiť grafiku profesionálne. Je to človek, ktorý na sebe neustále pracuje a má veľkú ambíciu sa zdokonaľovať.

Do našej spoločnosti sa Miro dostal klasickým výberovým konaním, kde reagoval na náš inzerát s ponukou voľného pracovného miesta. Za príležitosť pracovať tu je veľmi vďačný a ako sám hovorí, stotožňuje sa s heslom spoločnosti a keďže sa tu stretol aj so skvelými ľuďmi, je rád, že môže byť toho súčasťou. Páči sa mu aj prísny, no zároveň férový prístup našej firmy.

Mirovi by sa páčilo jazdiť na motorke, ako sám vraví, nejaký cruiser na pohodlné cestovanie krajinou. Okrem toho ho sa zaujíma o akvaristiku a je športovo založený, skúsil si už dokonca aj horolezectvo vo Vermonte, o ktorom tvrdí, že je to najkrajšia časť Ameriky. Rád by sa ešte naučil jazdiť na korčuliach a trávil tak svoj voľný čas.

rodinka dcerkine 2 narodeniny    tato a dcerka

Na prvý pohľad je jasné, že Miro je rodinne založený typ. Svoju rodinu si veľmi cení, dokonca ju pokladá za svoj najväčší životný úspech. Je to veľmi spoľahlivý človek, nechýba mu chuť do práce, nezastaví sa pred problémami a jeho veľkými prednosťami sú ochota a empatia.

Jediné, čo by Miro na svojom živote zmenil, by bolo štúdium - chcel by radšej vyštudovať technický smer. Keby mal možnosť voľby, volil by žiť vo Vermonte, nakoľko sa mu v tejto lokalite veľmi zapáčilo.

z lomnickeho sedla

Mgr. Miroslav Melicher

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Wir unterstützen

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

logo R