SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 

CBS is the second largest
publisher of hand-painted maps in the world.

More about us
 

 

In Slovakia and Czech Republic we employ people who are doing their job with heart.

More about team
 

 

We received more
than 2,900,000 copies of painted maps among the public.

More about maps
 

 

We help to improve
tourism in Slovakia
with our services.

More references
 

FaceBook  Twitter  

V tomto roku Maťka oslávi už 10 rokov pôsobenia v CBS. Do spoločnosti nastúpila ihneď po strednej škole, kde študovala v rámci hotelovej akadémie aj cestovný ruch a preto sa ľahko vžila do nášho hesla: "Pomáhame cestovnému ruchu na Slovensku rásť".

Za jej pôsobenie v spoločnosti stihla prejsť už rôznymi funkciami a činnosťami, hádam okrem obchodníka a grafika, tak interné prostredie veľmi dobre pozná. Keď nastúpila, bola to maličká firmička o 4 ľuďoch vrátane majiteľa. Aktuálne je na pozícii asistentky obchodného a personálneho oddelenia, i keď sa stretáva s rozličnými činnosťami, ktoré možno nie vždy vieme zaradiť. Maťka sama tvrdí, že v tejto spoločnosti má tak pestré zmeny, že nepotrebuje meniť firmu, v ktorej pracuje :)

Martinka sa dostala do CBS klasickým výberovým konaním, kde sa prihlásila na inzerát cez Profesiu. Je to vlastne jej úplne prvé riadne zamestnanie. Podľa Maťky sa v spoločnosti už vystriedalo veľa ľudí, no vždy sa vraj stretla s príjemným kolektívom.

Narodila sa v Banskej Bystrici, kde aj žije a cíti sa dobre. Podľa jej názoru je to jedno z najkrajších miest na Slovensku! Nechcela by žiť inde, iba ak v nejakom peknom plážovom domčeku niekde pri mori. Alebo aspoň sníva o víkendovej chalúpke na pláži :)

IMG 1559

Maťka nie je typ na turistiku, ona sama o sebe tvrdí, že pobyt v prírode si predstavuje pri vode na lehátku, pekne pod slnkom. K tomu samozrejme má rada plávanine, no žiaden extrém, radšej slnkom vyhriatu vodu. I keď nie je veľmi na extrémne športy, vyskúšala si už zoskok padákom - sama! Rada lyžuje a korčuľuje, no na kolieskové korčule sa údajne v tomto roku chystá po prvýkrát od strednej školy. Maťka rada číta, najmä tie "kabelkové romány", ako sama tvrdí. V poslednom čase však siahne len po časopisoch, pre časovú tieseň. Tiež obľubuje omaľovánky pre dospelých a nepohrdne ani dobrým filmom, ktorý si najviac vychutná v kine.

Martinka celý svoj život považuje za úspech, pretože úspechom vníma svoju vlastnú spokojnosť. Samozrejme jej radosť v živote robia aj syn Benjamín a dcéra Tamarka. Podľa Maťky ešte bude úspechom, ak sa jej ich podarí aj dobre vychovať ;)

IMG 1558

Maťkina pozitívnosť tkvie v spokojnosti s vlastným životom. Žiadne rozhodnutie vo svojom živote neľutuje a nič by nemenila.

 

Maťka, ďakujeme, že si s nami už 10 rokov! :)

 

 

Kapcsolat

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Támogatjuk

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

logo R