SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Zlaté Moravce a okolie z neba prichádzajú k vám...

FaceBook  Twitter  

zlate moravce a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200pxMáme pre vás ďalšiu knihu z edície Slovensko z neba, tentoraz sme vydali Zlaté Moravce a okolie z neba. Tento najnovší prírastok unikátnej edície kníh leteckých fotografií vám ponúka toto nádherné mesto a jeho okolie v originálnom pohľade a to z  "neba".

Čarovné Stredné Považie - výstava čarovných fotografií

FaceBook  Twitter  

carovne stredne povazieEdícia Čarovných kníh o Slovensku privíta v blízkej budúcnosti ďalší prírastok, tentoraz vám prinesieme Čarovné Stredné Považie. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu, kým sa dostane do vašich rúk, a preto vám ponúkame malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy na výstave čarovných fotografií v Trenčíne.

Piešťany a okolie z neba je tu!

FaceBook  Twitter  

piestany a okolie z neba 2018 maketa 1748x1200px1Edícia kníh Slovensko z neba sa pýši ďalším skvostom, slovenským kúpeľným mestom. Piešťany a okolie z neba je najnovší prírastok tejto unikátnej edície kníh leteckých fotografií. Spoločne si vychutnajme toto nádherné mesto z výšky, z neba.

Trebišov a okolie z neba - výstava leteckých fotografií

FaceBook  Twitter  

trebisov a okolie z neba pripravovana 2019 maketa 1748x1200px webEdícia kníh Slovensko z neba sa rozrastie o ďalšie dielo, tentoraz vám prinesieme Trebišov a okolie z neba. Nová kniha má pred sebou ešte dlhú cestu, kým sa dostane na pulty predajní, a preto vám ponúkame malú ochutnávku toho, čo v nej nájdete. A načo sa môžete tešiť? To vám odhalí niekoľko fotografií z tejto pripravovanej knihy na výstave leteckých fotografií.

Slovensko, automobilová krajina je na svete!

FaceBook  Twitter  

sk automobilova krajina 2019 maketa 1748x1200pxĎalší prírastok nášho vydavateľstva je tu. Ak patríte k fanúšikom motorového športu alebo ste obdivovatelia kľukatých slovenských ciest, tak práve pre vás je tu kniha Slovensko, automobilová krajina.

Cyklomapa Dolný Šariš deťom je tu!

FaceBook  Twitter  

dolny saris detom obalka fb shopVítame vás na Dolnom Šariši. Dokončená je už pätnásta ručne maľovaná cyklomapa z edície deťom. Hor sa objavovať región Dolný Šariš a odhaliť všetko, čo je krásne a zaujímavé.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo