SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Na najzápadnejšom kopčeku rakúskych Álp

FaceBook  Twitter  

p7160277   kpiaNajzápadnejší kopček Rakúskych Álp s peknou kráľovskou rozhľadňou Kőnigswarte a s výhľadom na všetky svetové strany sa nachádza iba na skok od Bratislavy. A tak sa sem vydávame jedného letného dňa úplne neplánovane. Dokonca tieto miesta navštevujeme dva dni po sebe, najprv bez detí a potom aj s deťmi, po rôznych výstupových cestičkách. Výhľady boli čisté najmä na menšie vzdialenosti. Ešte sem treba ísť na jeseň alebo počas zimy, keď je čistejší vzduch a menej oparov - aby sa nám ukázali vzdialenejšie Alpy – Stuhleck, Schneeberg, či Rax...

 

Júnové vysvedčenie :)

FaceBook  Twitter  

CBS logoochranne zony new

Po mesiaci lásky máj a pred júlovým letom je mimoriadne zaujímavých tridsať dní júna. Tie sú najdlhšie v celom roku. Možno i preto, aby umorení žiaci nezaspali nad knihami v snahe o čo najlepšie známky na vysvedčení. Prázdninové voľno je takmer na dosah, no ešte treba posledný krát poriadne zabrať. Čosi podobné sa dá povedať aj o živote vo firme.

V rodisku Martina Kukučína - a nielen tam

FaceBook  Twitter  

dsc 0558Viete, kde sa narodil slovenský spisovateľ Martin Kukučín? Jeho rodná dedinka Jasenová sa nachádza doslova iba niekoľko kilometrov od Dolného Kubína. V Jasenovej nám chýbala nejaká tabuľa alebo šípky, ktoré by nás priamo ku múzeu naviedli. Z internetu sme vedeli, ako chalúpka vyzerá, a tak sme ju poľahky našli, pričom sme sa orientovali aj podľa miestneho evanjelického kostolíka, ktorý neďaleko chalúpky stojí...

 

Kočka, ktorú chce stretnúť každý ;)

FaceBook  Twitter  

hgvgcjhvjvJe zaujímavým pravidlom, že pekné dievčatá sedia vždy v call-centre! Možno je to len náhoda, a možno je to obchodný trik na zvýšenie produktivity, keďže si svoju fotku pridajú vždy k podpisu mailu ;)

Rodáčka z Klenovca len potvrdzuje fakt, že na Slovensku skutočne nie je núdza o pohľadné dievky. Nenechajte sa zmiasť, pretože za touto pôvabnou tvárou sa skrýva milá, šikovná a zodpovedná osoba, ktorá si nič nenecháva na poslednú chvíľu.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

MLADOST

logo R

oocrLogo