SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Pezinsko a Senecko z neba prichádza k vám! :)

FaceBook  Twitter  

Pezinsko a Senecko z nebaRegióny vody, vína a úrodných polí Pezinsko a Senecko je odteraz súčasť rodiny Slovensko z neba. Poďte si aj vy užiť priam prímorskú atmosféru pri Slnečných jazerách, alebo si vychutnať fantastické vínko dozrievajúce v oblasti Malých Karpát.

 

V našich najvyšších

FaceBook  Twitter  

dsc 0227Ak sa rozhodnete pre pešiu turistiku v našich najvyšších Vysokých Tatrách, veľkým lákadlom je Veľká Studená dolina na južnom úpätí Tatier. Jej veľkou výhodou, a to najmä v zime je, že v jej hornej časti je postavená fungujúca a celoročne otvorená horská Zbojnícka chata. Čo Vás na ceste touto krásnou dolinou čaká?

 

Prvá Maľovaná cyklomapa deťom je tu!

FaceBook  Twitter  

Cyklo detom ilus

S hrdosťou vám dávame na známosť, že maľovaná cyklomapa Orava deťom uzrela svetlo sveta a smeruje k vám. Je prvou mapou z rozsiahlej edície Maľovaných cyklomáp deťom. V minulom roku sme zahájili tento celoslovenský projekt, určený našim najmenším, ktorý nadväzuje na predošlú veľmi obľúbenú edíciu maľovaných cyklomáp. Projekt sme odštartovali Oravou, ktorá je nádherná celoročne, v lete aj v zime. Prekrásna príroda navôkol ponúka bohaté možnosti pre turistiku, ale vo veľkej miere tiež pre cyklistiku.

Turistická a cyklistická mapa Západné Tatry - Roháče

FaceBook  Twitter  

VKU 112 Zapadne TatryMapa Západné Tatry - Roháče je ďalšou aktualizovanou mapou zo série legendárnych máp VKÚ, ktorá sa po rokoch dočkala svojho nového vydania. Je to už v poradí ôsma turistická mapa VKÚ, ktorá prešla úplnou aktualizáciou. Obsahuje aktualizovaný turistický obsah, údaje o trasách a časoch z KST, cyklotrasy overené SCK, nová, krajšia obálka, doplňujúce informácie ...

Ku Térinke Malou Studenou dolinou

FaceBook  Twitter  

06V minulom článku sme putovali Veľkou Studenou dolinou. Nemenej navštevovanou a obľúbenou dolinou je susedná Malá Studená dolina. Tieto dve doliny spája Priečne sedlo. Aj v Malej Studenej doline sa vo vyšších nadmorských výškach nachádza horská chata – Téryho chata a na začiatku doliny je to Zamkovského chata. Čo dolina ponúka? Čítajte ďalej...

 

Pracujme na svojich snoch, oplatí sa to

FaceBook  Twitter  

LietadloHovorí sa, že človek nikdy nie je príliš starý na to, aby si si vytýčil ďalší cieľ, alebo začal snívať nový sen. Ale čo firmy? Platí to aj pre ne? Podľa mňa platí, veď aj ony sú osoby – čo je na tom, že sa im vraví “právnické”.
No predovšetkým, firmy sú živé ľuďmi, ktorí v nich pracujú. Ľuďmi, ktorí si stanovujú ciele a snívajú sny. A poviem vám, že ľudia, s ktorými mám tú česť pracovať v našej firme, sú tí najlepší. Nielen pri snívaní a vytyčovaní cieľov, ale aj pri ich plnení. A rok, ktorý sa pred pár dňami uzavrel, je toho najlepším dôkazom.

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo