SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Edícia Čarovné Slovensko sa nám rozrastá!

FaceBook  Twitter  

carovne dolne povazie maketa 3Naša knižná edícia Čarovné Slovensko určená pre neprofesionálnych fotografov, sa dočkala ďalšieho prírastku. Tentoraz je to región, ktorý nie je vychýrený horami a štítmi, práve naopak. Patrí, k tým rovinatejším. Je ním Čarovné Dolné Považie.

 

 

Slávnostný krst knihy Bratislava z neba

FaceBook  Twitter  

bratislava z neba banner fb 1200x568Na konci októbra 2017 uzrela svetlo sveta kniha leteckých fotografií nášho hlavného mesta Bratislavy. Obsahuje viac ako 100 leteckých fotografií, ktoré odhaľujú aj tie najskrytejšie krásy mesta z netradičného pohľadu. Z neba! Kniha si prešla svoju dlhú púť výroby a aby vznikla a dostala sa na verejnosť, niekoľko mesiacov na nej pracoval celý tím ľudí.

Bratislavu z neba sme slávnostne uviedli do života!

FaceBook  Twitter  

Bratislava krstNáš najnovší prírastok do rodiny Slovensko z neba, knihu Bratislava z neba, sme včera slávnostne uviedli do života na najväčšom slovenskom knižnom veľtrhu Bibliotéka/Pedagogika 2017 v Bratislave.

V októbri na výslní

FaceBook  Twitter  

zastavyNajostrejšie slnko je vraj v októbri. Astronóm by nám zjednodušene vysvetlil, že počasie býva ešte stále jasné, ale naša najbližšia žiarivá hviezda klesá každým dňom nižšie k horizontu. Vydavateľstvo CBS rozhodne v tieni neostalo. Máme zákulisné informácie od bystrých pamätníkov: bolo o nás vraj počuť viac než o Brigitte Bardot v časoch najväčšej slávy :D  

V malofatranskom sedle Príslop nad Vrátnou dolinou

FaceBook  Twitter  

dsc 0556Pekné počasie, ktorého sme si počas tohtoročnej jesene až tak veľa neužili, nás vylákalo do Malej Fatry do výhľadového sedla Príslop. Nachádza sa nad Vrátnou dolinou a výhľady z neho sú naozaj ukážkové. Dlho sme na týchto miestach neboli, a tak bolo načase to ísť sem obzrieť.

Jesennými Javorníkmi v okolí Čadce

FaceBook  Twitter  

dsc 0498V týchto zamračených a upršaných dňoch by som Vám rada ponúkla článok z putovania v peknom jesennom októbrovom počasí. Panovalo slnečné počasie, ktoré aj v jeseni ešte dokáže ohriať vzduch na príjemné teploty. Rozhodli sme sa navštíviť okolie Čadce, konkrétne Javorníky, kde sú zmiešané lesy. Práve tieto boli v jesennom čase pekne farebné a optimistické. Čítajte ďalej...

Podkategórie

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

MLADOST

logo R

oocrLogo