SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Pozvánka na slávnostný krst knihy Dolné Považie z neba

FaceBook  Twitter  

6af87aeff55abc741c577b0f88ca99db951ab1ceff658dac82pimgpsh fullsize distrObec Smolenice v Malých Karpatoch je známa vypýnajúcim sa Smolenický zámkom. Pod jeho hradbami sa pestuje kvaliné víno a tiež experimentuje s medom. Príďte sa zahriať medovinou do areálu Včelco a stretnúť sa s Mikulášom. V sobotu 10.12.2016 Vás pozývame do Smoleníc, do regiónu Dolné Považie, kde pokrsíme knihu leteckých fotografií z tohto výnimočného kraja.

 

 

Dolné Považie sa tiahne v okolí povodia riek Váh a je to turistami vyhľadávaní krásna oblasť Slovenska. Kniha Dolné Považie z neba má za sebou dlhú púť príprav. Odhaľuje všetky krásy regiónu, aj jeho najodľhlejšie miesta. A to všetko z výšky. Sme hrdý na to, že môžeme odprezentovať tento kus krajiny pomocou fotografií, ktoré vyhotovovali fotografi z lietadla počas niekoľkých rokov. Nalietané hodiny v lietadle sa oplatili, pretože sme zozbierali fotografie dolnopovažského regiónu z neopakovatľného uhla pohľadu.

 

Príjmite pozvanie na slávnostný krst knihy Dolné Považie z neba, ktoré sa uskutoční 10.12. 2016 o 13.00 v areáli Včelco- Medovina, Továrenská 10 v Smoleniciach

 

Za účasti autorov a predstaviteľov Trnavského samosprávneho kraja uvedieme do života knihu, ktorá je venovaná Vám všetkým.

Preleťte ponad Dolné Považie hneď teraz. Knihu si prelistujte TU.

dolne povazie obalka

 

Tí, ktorí prichádzate z Bratislavy, môžete využiť vzrušujúcu cestu parným vlakom s klubom Albatros, ktorý Vás privezie z Bratislavy priamo do Smoleníc spolu s Mikulášom, Čertom a Anjelom:

 

rtemagicc albik mikulas 1

 

Exkluzívne knihy leteckých fotografií regiónov Slovenska si budete môcť kúpiť v stánku Trnavského samosprávneho kraja, kde bude aj naše Vydavavateľstvo CBS.

Prelistujte si knihy v našom E-SHOPE.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo