SK     CZ     EN     DE     HU     PL

Vo Vianočnej dedine sme pokrstili knihu o Zvolene

FaceBook  Twitter  

20161206 171851Vianočná dedina na Zvolenskom námestí spríjemňuje Zvolenčanom každodenné popoludnia až do Vianoc. Navštívili sme ju v deň Mikuláša 6.1.2016. Kniha Zvolen z neba je prvá kniha leteckých fotografií, ktorú sme venovali mestu a jeho okoliu. Postupne vydáme aj ďalšie, aby každé vačšie mesto malo svoje letecké fotografie. Ste zvedaví ako sme pokrstili knihu Zvolen z neba?

 

 

 

Kniha Zvolen z neba približuje mesto iným pohľadom. Letieť ponad Poľanu a a vidieť krásy Zvolenskej kotliny a Podpoľania je ohromujúci zážitok. Kniha prináša nový pohľad na krajinu.

Aby sme Zvolenčanom priblížili aj miesta, ktoré môžno nepoznajú a zvečnili ich rodné mesto, slávnostne sme pokrstili knihu Zvolen z neba. Za účasti pani primátorky Balkovičovej, ktorá sa stala krstnou mamou publikácie, predstavujeme knihu domácim obyvateľom. Z vtáčej perspektívy môžno vidieť ajblízke okolie Zvolena. Keďže sme banskobystrické vydavateľstvo, Zvolenčania sú naši susedia a veríme, že sme ich potešili v tieto predvianočné sviatky.  

Slávnostný krst knihy sa uskutočnil 6.12.2016 na Mikuláša a symbolicky tak priniesol do regiónu darček v podobe knihy leteckých fotografií. 

20160714 150535

Autor knihy Milan Paprčka je pilot a spája svoju vášeň fotografovania s cestovným ruchom. Predstavil knihu širokej verejnosti aj tým najmladším divákom, ktorí so zatajeným dychom počúvali, aké je to lietať v oblakoch. Pri otázke ,, Kto by chcel byť pilotom, keď bude veľký? ,, sa prihlásilo aspoň polovica najmladších. Cieľom vydávania kníh leteckých fotografií je podpora rozvoja cestovného ruchu na Slovensku, ale ja zvýšenie záujmu o navštevovanie menej známych miest a spoznávania svojej krajiny. Dúfame, že aj u mladšej generácie sa bude rozvíjať záujem o spoznávanie Slovenska.  

dsc 0836

Primátorka mesta Zvolen, Ing. Lenka Balkovičová pokrstila knihu  Zvolen z neba a zapriala jej veľa čitateľov.

dsc 0841

Knihu sme symbolicky pokrstili vianočným punčom, ktorý rozvoniaval v celej Vianočnej dedine.

dsc 0845

 Stredné Slovensko sa môže popíšiť prvou knihou a tou je kniha Zvolen z neba. Chcete si prelistovať knihu a nájsť známe či menej známe miesta? Nech sa páči! Knihu ZVOLEN Z NEBA si pohodlne prelistuje TU. 

Druhou vydanou knihou je NITRA Z NEBA, ktorú si objednáte TU.

Ďalším rokom pripravujeme tieto knihy miest: Trenčín z neba, Banská Bystrica z neba, Košice z neba, Žilina z neba, Poprad z neba a Bratislava z neba, Prievidza a Bojnice z neba.

Máte sa na čo tešiť!

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

MLADOST

logo R

oocrLogo