SK     CZ     EN     DE     HU     PL

 

CBS is the second largest
publisher of hand-painted maps in the world.

More about us
 

 

In Slovakia and Czech Republic we employ people who are doing their job with heart.

More about team
 

 

We received more
than 2,900,000 copies of painted maps among the public.

More about maps
 

 

We help to improve
tourism in Slovakia
with our services.

More references
 

FaceBook  Twitter  

V spoločnosti CBS pracuje už skoro 7 rokov, priviedlo ju sem nepriame rodinné puto. Je veľmi obľúbená v kolektíve, asi aj pre jej veselú povahu, úprimnosť a zodpovednosť. Je natoľko emotívna, že svoju dobrú náladu dokáže prenášať aj na nás ostatných! S Edit jednoducho neexistuje zlé pracovné ráno :)

Editka je srdcom z Banskej Bystrice, narodila sa tu, žije a aj sa tu cíti dobre. O jej vnútornej vyrovnanosti svečí aj to, že je spokojná so svojim životom a nič by nechcela zmeniť, všetko je vraj tak, ako má byť. Miluje čítanie kníh, najlepšie si vychutná knihu o obsahu aspoň 600 strán. Celý život je aktívna, cvičí, chodí na turistiku. Má rada prírodu a zvieratá, veľmi rada šoféruje. Kedysi jazdila aj na koni a jej snom je opäť sa k tomuto hobby vrátiť a mať aj vlastného koňa. Jedinou jej drogou je hudba, ktorú si veľmi rada vychutná. Rada aj spieva, predovšetkým ľudovky a k tomu ju príslušne baví aj tanec.

flaskova

Edit hovorí, že CBS je špeciálna firma, ktorá sa venuje špeciálnym veciam, ktoré nik iný nerobí. Páči sa jej, že dokážeme robiť ľuďom a verejnosti radosť.

Jej úlohou vo firme je sprostredkovanie kontaktu medzi zákazníkom a spoločnosťou. Zabezpečuje príjem objednávok a iných podnetov a následne aj finálny kontakt, ako fakturáciu a distribúciu. To však nie je zďaleka všetko, Edit má významnú úlohu aj vo vnútrofiremnom procese, jej zásluhou je firemné prostredie pekné a bezproblémové. Okrem toho, Edit sa stará aj o to, aby naše žalúdky boli na obed plné :)

Pre Edit sú najväčším úspechom v živote jej deti, Veronka a Vikinka, s ktorými má krásny vzťah.

No čo dodať, máme ťa radi, Edit :)

Tím CBS.

 

 

 

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 948 228 789
 
 www.cbs.sk

Wspieramy

usmev logo

Detská tour Petra Sagana

logo R