SK     CZ     EN     DE     HU     PL

V rozkvitnutých Bielych Karpatoch

FaceBook  Twitter  

maleBiele Karpaty sú počas týchto dní plné rozkvitnutých ovocných stromov. Aj to je dôvod, prečo mierime práve sem. Konkrétne – nad Trenčianskou Závadou chceme navštíviť nedávno postavenú rozhľadňu na Malom Jelenci. Ďalším lákadlám je blízky gazdovský dvor Uhliská s hospodárskymi zvieratami. Práve od neho sa začína pešia trasa ku rozhľadni.

 

Podpora BUILDING FAIR PLAY

FaceBook  Twitter  

Agilita logo

V marci 2017 sme podporili zaujímavý projekt BUILDING FAIR PLAY, ktorý je pod záštitou OZ Agilita. Zámerom tohto projektu je rozvíjanie aktívnej diskusie mladých ľudí k téme fair play a radikalizácie mládeže cez šport a zdravie.

Súťaž „Detská mapa sveta 2017“ pozná svojich víťazov

FaceBook  Twitter  

GgU logo  V rámci medzinárodnej súťaže „Barbara Petchenik Children´s World Map Competition 2017“, organizovanej Medzinárodnou kartografickou asociáciou (ICA), usporiadala Kartografická spoločnosť SR v spolupráci s  Geografickým ústavom SAV celoslovenské kolo umelecko-kartografickej súťaže pod názvom „Detská mapa sveta 2017“.

K výdatnému Šútovskému vodopádu

FaceBook  Twitter  

dsc 0376Pred Veľkou Nocou sa rozhodujeme navštíviť Šútovský vodopád. Teraz na začiatku jari, by tu mohlo byť poriadne veľa vody z topiaceho sa snehu... A tak je rozhodnuté, ideme sa pozrieť na vodopád. Naše rozhodnutie sem ísť padlo aj vďaka otvorenej ceste pod Strečnom, následne využívame novú diaľnicu pri Martine. Počasie je ráno hmlisté, ale napokon víťazia lúče slnka a je zrejmé, že bude pekne a hmlu skôr či neskôr vytiahne slnko...

 

Kontakt

 CBS spol, s.r.o.
     Kynceľová 54, 974 01 
     Banská Bystrica
     Slovensko
 
 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 +421 48/429 90 10
 +421 911 176 101
 
 www.cbs.sk

Podporujeme

 

logo R

oocrLogo