Tohtoročný august sme odštartovali vo veľkom štýle na SIAFe 2019, kde sme tradične mali náš predajný stánok, ale okrem iného naši piloti CBS Flying tímu Milan Paprčka a Matúš Krajňák mali tu česť predviesť letovú ukážku s našimi lietadlami Skyper GT 9 a Viper pred viac ako stotisíc divákmi.

Pri lietaní ešte zostaneme. Podarilo sa nám dokončiť Aerofoto 2019 na Slovensku a to znamená, že naši zákazníci sa môžu tešiť na aktuálne snímky svojich miest a obcí. Od aerofota odbočíme k naším knihám. V auguste sa nám podarilo vydať 100. knihu nášho vydavateľstva, ktorou sa stala publikácia Stará Ľubovňa a okolie z neba. Okrem nej sme ešte tento mesiac privítali na svete knihu Žiar nad Hronom a okolie z neba.

Po roku sme sa opäť všetci stretli, tým myslíme aj našich kolegov z Čiech, na každoročnej Letnej akcií, ktorá sa konala v malebnom prostredí Hotela Boboty vo Vrátnej doline v Malej Fatre. Táto akcia sa radí doposiaľ k najväčšej v histórií firmy, na ktorej sa zúčastnilo 130 ľudí aj so svojimi rodinami. Počas celého víkendu panovala výborná nálada, stihli sme oceniť najlepších pracovníkov za prvý polrok 2019, pokrstili sme jubilejnú 100. knihu Stará Ľubovňa a okolie z neba údeným syrom a leteckým benzínom. Počasie nám prialo a tak sme sa vybrali na výlety po okolí. Zdatní turisti vyšliapali na vrchol Boboty a na Veľký Rozsutec. Ostatné skupiny sa potulovali po Jánošíkových dierach alebo sa vyviezli lanovkou do Snilovského sedla. Po návrate z túry na nich čakal uvarený guláš, grilované mäsko a syr začo vďačíme Editke Flaškovej, Katke Horáčekovej a Milanovi Jančovičovi. Ako sami účastníci potvrdili táto firemná akcia bola najlepšia!

Takýto bol náš august, tešíme sa čo prinesie september. Už teraz by sme vás radi pozvali na 2. ročník výstupu na Kráľovú hoľu, ktorý sa uskutoční 28.9. 2019. Tešíme sa na vás.