Chrumkavá JESEŇ

okt 20, 2020Akcia

Vždy čerstvé kúpeľné oblátky s vlastnou etiketou. Veľmi originálny a navyše aj chutný darček pre Vašich partnerov či zákazníkov. Etiketu na oblátkach pripravíme s Vašou potlačou, pomôžeme Vám aj s výberom textu či obrázkov. Takýto prezent poteší určite každého 🙂

Počas jesene sme si pre Vás pripravili akciu, keď Vám k objednanému množstvu balení oblátok pridáme ďalších 10 % množstva navyše.
Prečo kúpeľné oblátky?

  • obľúbená pochúťka a príjemný darček
  • personalizovaná etiketa
  • použitie leteckej fotografie na etikete znásobí príťažlivosť tohto milého darčeka

Etikety vyrobíme z Vašich fotografií a podkladov, alebo môžete využiť aj našu rozsiahlu databázu leteckých fotografií obcí, miest či turistických zaujímavostí. Naši grafici Vám pripravia grafický návrh podľa Vašich požiadaviek.

Plnku oblátok si môžete vybrať z druhov lieskovo-orieškové, škoricové s príchuťou jablka, kakaové s čokoládovou príchuťou. Počet oblátok v balení 6 ks. Cena od 50 balení je 2,28 € s DPH/ks.
Príklad: Pri objednávke 50 balení, získate navyše 5 balení ZADARMO.
Ceny sú uvedené s DPH a bez dopravy. V cene je zahrnutý grafický návrh, korektúra a tlač. Cena za poštovné a balné je podľa štandardného cenníka Slovenskej pošty a stanoví sa od počtu objednaných balení oblátok.

Akcia platí do 20.11. 2020
Objednajte už dnes a využite chrumkavú akciu naplno!

Pin It on Pinterest

Share This