Darovali sme knihy Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta a Svetielku nádeje v hodnote 32 000 EUR

6. 10. 2021Novinky

V darovaní kníh pre nemocnice stále pokračujeme. Ako poďakovanie zdravotníckemu personálu za ich prácu v ťažkom období počas pandémie COVID -19 sme darovali 1200 ks kníh Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici.  Na zoznam k obdarovaným pribudlo aj občianske združenie Svetielko nádeje, ktoré je zamerané na zlepšovanie a skvalitňovanie života detí a mladistvých s onkologickým alebo iným vážnym ochorením a ich rodín. Svetielku nádeje sme venovali 120 ks kníh, ktoré poputujú malým pacientom. 

Personálu v nemocnici sme darovali knihy z edície Slovensko z neba  a Čarovné Slovensko čím sme im  chceli poďakovať za ich neúnavnú prácu v boji s koronavírusom v poslednom období.  Konkrétne tak od nás banskobystrická nemocnica dostala 400 kusov knihy – Okamih cechu Hubertovho, 400 kníh – Čarovné vody Slovenska, 200 kníh – Horehronie z neba a 200 kníh Čarovné Slovensko. Robíme pekné knihy o Slovensku, tak prečo zdravotníckemu personálu nepoďakovať práve tým, čo vieme najlepšie.

Vo štvrtok  30. septembra sme boli priamo v nemocnici, kde na nás čakala hovorkyňa a PR manažérka Ružena Maťašeje. Osobne sme jej odovzdali naše knihy a veríme, že obdarovaným zamestnancom spravia radosť.

Pin It on Pinterest

Share This