SKCZPL

December v našom vydavateľstve

5. januára 2022

Novinky

V decembri sa nám podarilo spustiť nový web www.aero-photo.com., na ktorom nájdete šikmé letecké snímky takmer každej slovenskej obci alebo mesta. Fotografie z netradičného pohľadu vytvárajú mozaiku leteckých kníh všetkých regiónov Slovenska. Bola by škoda, keby zostali len u nás vo vydavateľstve na diskoch. Preto vznikla obrovská letecká databanka, v ktorej môžete nájsť leteckú fotografiu akejkoľvek obce či mesta na Slovensku. A ako bonus môžete zaslať fotografiu svojej obce z neba ako pozdrav, a to komukoľvek.

Ďalšia novinka, ktorá vám prinesie jedinečný pohľad na krajinu sa týka virtuálneho cestovania Slovenskom. Vytvorili sme web www.travelvirtual.eu, kde je možné spoznávať slovenské mestá a obce – 360° virtuálnym pohľadom. Môžete si vybrať fotografiu alebo video konkrétnej oblasti. Okrem iného sme pripravili aj virtuálnu prehliadku nášho múzea máp, ktorú nájdete tu.

Mesiac december sa niesol aj vo sviatočnej nálade.  Už tradične sme na firme privítali Mikuláša, ktorého ho nám opäť pripravila naša kolegyňa Editka Flašková. Keďže sme celý rok poslúchali a tvrdo pracovali, Mikuláš nás potešil sladkosťami. 

Vzhľadom k situácii, ktorá vládne vo svete sme sa tento rok opäť nemohli stretnúť na tradičnom vianočnom večierku. Preto sme usporiadali malé posedenie na našej firme, kde sme odmenili tých najlepších pracovníkov za druhý polrok 2021 a samozrejme sme nezabudli ani na tých najlepších za celý rok 2021, ktorí si odniesli víťažný pohár, darčekový kôš a finančnú odmenu. Blahoželáme a ďakujeme za dobre odvedenú prácu v náročnom roku ako bol rok 2021.