SKCZPL

Február je za nami

1. marca 2021

Články

Ďalší mesiac v roku 2021 máme za sebou. Poďme si zrekapitulovať čo všetko sa nám podarilo. Začneme hneď s účasťou Milana Paprčku, nášho pilota a fotografa, v najsledovanejšej televíznej rannej relácii Teleráno, kde rozprával o svojej zaujímavej práci a netradičných záľubách, a nezabudol predstaviť aj prácu nášho vydavateľstva a celosvetovú novinku 360°videomapu.

V našom e-shope pribudlo hneď niekoľko noviniek. Edícia Slovensko z neba sa nám rozrástla o tri regionálne tituly,vydajte sa spoznávať Veľký Krtíš a okolie z neba, Nitru a okolie z neba a Bardejov a okolie z neba, spolu s našimi jedinečnými knihami.  Pre milovníkov turistiky máme novozaktualizovanú mapu VKÚ Harmanec z nášho obľúbeného pohoria TM 3 Západné Tatry – Podbanské – Zverovka.

Pri VKÚ Harmanec ešte zostaneme. V tomto roku pripravujeme dlhoočakávaný projekt Turistický atlas Slovenska, ktorého predpokladané vydanie je naplánované na jún 2021. Pre všetkých našich priazanicov sme poskytli možnosť získať tento atlas za zvýhodnenú cenu 65 EUR v crowdfundingovej kampani na Startlabe. Už teraz môžeme tvrdiť, že naša kampaň bola úspešná a všetci a už teraz sa môžete tešiť na Turistický atlas Slovenska, kde nájdete turistické trasy z celého Slovenska.

Slovenské múzeum mápsa v tomto období snaží byť bližšie k svojim návštevníkom prostredníctvom sociálnych sietí a webovej stránky. Stále pokračujeme v online prehliadkách, v ktorých sa dozviete veľa zaujímavých informácií zo sveta máp.  

Február je za nami a tešíme sa nato čo nám prinesie marec 🙂