SKCZPL

Hangár Párty

27. septembra 2019

Novinky

V piatok 20.9.2019 sme zorganizovali „hangár párty“ pre našich zákazníkov. Celá akcia sa odohrávala na letsiku Dobrá Niva, kde na hostí čakal bohatý program a výborné jedlo. Pre našich pozvaných hostí sme si pripravili výstavu najkrajších leteckých záberov, ktoré vznikli počas nášho už niekoľko ročného fotenia Slovenska.

O program sa postarali šikovní žiaci zo Základnej školy Maximiliána Hella zo Štiavnických Bani, ktorí nám predviedli umenie sokoliarstva. Do vystúpenia zapojili aj našich hostí, ktorí si mohli vyskúšať aké to je, držať na ruke orla alebo sovu. Deti predviedli vskutku výnimočné schopnosti a boli veľmi príjemným spestresním nášho dňa.

Následne nastal hlavný bod celého dňa. A to zážitkový let ponad 3 slovenské hrady. Hostia si mohli vychutnať pohľad z vtáčej perspektívy na Pustý hrad vo Zvolene, Vigľašský zámok a ponad Starý zámok v Banskej Štiavnici. Vďaka našim dvom šikovným pilotom, pozvaní hostia mohli letieť v spoločných formáciach a vďaka rádio komunikácií si mohli vymieňať svoje zážitky už počas letu.

Viper

Okrem lietania a sokoliarov si naši hostia mohli pochutnať na výborných grilovaných špecialitách, ktoré rozvoniavali celým areálom. Hangár párty na Dobrej Nive môžeme považovať za veľmi podarenú akciu a to vďaka naším milým hosťom, výbornému počasiu a dobrej nálade, ktorá vládla počas celého dňa. Ďakujeme všetkým zúčastneným a budeme sa tešiť na ďalšie stretnutie.