SKCZPL

Január v našom vydavateľstve

2. februára 2021

Novinky

Krásne zimné počasie nás donútilo vytiahnuť nášho Vipra z leteckého hangáru a vyleteli sme do „neba“, kde na nás čakali neuveriteľné pohľady na zasneženú rozprávkovu krajinu. Pri tejto príležitosti nás zachytil aj štáb televízie Markízy a natočili krásnu reportáž pre Televízne Noviny a Reflex. Spoločnosť im robil náš náčelník Milan Paprčka, ktorý sa ujal role pilota a sprievodcu ponad stredné Slovensko.

V mesiaci január sme rozbehli možnosť objednať si letecké snímkovanie Vašej obce, mestá, školy, firmy alebo farnosti. Až do konca marca máte možnosť objednať si profesionálne letecké fotografie alebo letecké video.  Získajte jedinečné zábery na krajinu!

Pre turistov sme si pripravili novinku od VKÚ Harmanec. Slovenským rajom ich prevedie novozaktualizovaná mapa TM 4 Slovenský raj. Pre milovníkov cykloturistiky svetlo sveta uzrela naša novinka z dielne ručne maľovných máp a to cykloturistická mapa Vysokých Tatier.

Slovenské múzeum máp sa v tomto období snaží byť bližšie k svojim návštevníkom prostredníctvom sociálnych sietí a webovej stránky. Stále pokračujeme v online prehliadkách, v ktorých sa dozviete veľa zaujímavých informácií zo sveta máp.