SME FIRMA O ĽUĎOCH

Záleží nám na tom, ako sa človek v práci cíti a chceme, aby sa do práce tešil. Príjmame len ľudí, ktorí sa aj ľudsky hodia do kolektívu.

NEVŠEDNÉ PROJEKTY

Pracujeme na zaujímavých a nevšedných projektoch a tvoríme neustále nové originálne produkty. Na všetko máme pracovné postupy, aby každý zamestnanec presne vedel, čo má robiť.

VÝPLATA ZÁVISÍ OD VÁS

Funguje u nás prepracované ohodnotenie závislé od výsledku práce pracovníka, svoju výplatu si určujete sami. Pri každej pozícii funguje kvalitné úvodné zaškolenie, ako aj priebežné školenia

Neustále hľadáme talentovaných a zapálených ľudí z viacerých oborov

Naše všeobecné požiadavky na pracovníka

 • Nadšenie pre našu činnosť a produkt
 • Schopnosť samostatne pracovať
 • Inteligencia a všeobecný rozhľad
 • Pozitívny postoj v akejkoľvek situácii
 • Nadpriemerná znalosť svojej krajiny, pozitívny vzťah k mapám a geografii

 

Regionálny projektový manažér pre projekt VKÚ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Najznámejší výrobca turistických máp na Slovensku – VKÚ Harmanec – ožíva:) Hľadáme tých najšikovnejších, aby sa pridali k nám a pomohli nám túto značku dostať na pulty, medzi turistov a do všetkých turisticky zaujímavých miest.
Vašou úlohou ako Regionálneho projektového manažéra bude – práca na projekte konkrétnej turistickej mapy. Denne pôjdete do terénu a okrem samotnej aktualizácie, dáte priestor tým najzaujímavejším prevádzkam v oblasti hotelierstva a stravovania, aby sa zviditeľnili.

Chceme, aby tieto mapy poskytli tie najaktuálnejšie informácie, ktoré turisti môžu potrebovať. Preto Vaša práca je jednou z najdôležitejších. Budete sa spolupodieľať na tvorbe, aktualizácií mapovej časti ako aj na obsahovej tvorbe časti informačnej. Čo to znamená? Nie, nie je to práca značkára, ani práca osamote v prírode. Je to práca medzi ľuďmi, práca so starostami miest a obcí, s predstaviteľmi firiem, ktoré žijú turizmom. Oni vedia, ktoré chodníky sa používajú, ktoré lanovky fungujú, aj ktoré dáta sú už dávno zastaralé. Poznajú svoj kraj a Vy sa to od nich dozviete. Popri tom im však ponúknete aj exkluzívne miesto priamo v najaktuálnejšej turistickej mape na trhu – hneď v niekoľko tisíc kusových nákladoch. Táto práca je prácou pre šikovných obchodníkov.
Pokiaľ si veríte, chcete pracovať v teréne, máte živnostenský list a vlastné auto, ak milujete prírodu, alebo vo Vás slová VKÚ vyvolávajú spomienky, úsmev, radosť – tak sa prihláste ešte dnes! Výber nenecháme na náhodu. Sme úspešní a chceme medzi seba len podobne zmýšľajúcich ľudí. Buďte pripravení na niekoľko výberových kôl a tvrdú konkurenciu. Nerobíme kompromisy. Vieme, koho hľadáme.

Zamestnanecké výhody, benefity

 • tradičný, žiadaný a populárny produkt
 • profesionálne zaškolenie, s ktorým Vaša cena na trhu práce stúpne niekoľkonásobne
 • pravidelné školenia, teambuildingy, celofiremné letné akcie
 • nadštandardné finančné ohodnotenie
 • zázemie stabilnej spoločnosti
 • vízia, nové produkty a neustále zlepšovanie procesov a produktov
 • tím profesionálov, odborníkov a milovníkov svojej práce
 • príspevky na telefón

Pokiaľ poznáte VKÚ a chcete pracovať pre legendu, zároveň spĺňate požiadavky, ktoré sú uvedené vyššie, tak neváhajte a ozvite sa na praca@cbs.sk. Toto je možno najlepšia príležitosť, ako si zmeniť život.

Koordinátor projektov vydavateľstva / Telefonista

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Táto práca je vhodná najmä pre tých ľudí, ktorí majú skúsenosti s prácou cez telefón a zároveň chcú:

 • pracovať v priateľskom kolektíve, kde Vám nikto nebude stáť za chrbtom
 • pracovať s hodnotnými a zmysluplnými produktmi vydavateľstva ako: knihy fotografií, ručne maľované a turistické mapy
 • si chcú svojou aktivitou a úspechmi v práci sami vedieť ovplyvniť výšku svojej výplaty a dosahovať nadpriemerné ohodnotenie.

Táto práca sa skladá z 2 častí. To znamená, že budete robiť dve základné činnosti.

1. časť je práca koordinátora

Práca koordinátora/koordinátorky v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Budete manažovať svoj projekt, ktorý dotiahnete až do konca. Chcete spoluvytvárať nové knihy a vidieť svoje meno v tiráži?:) Tak sa prihláste na praca@cbs.sk

2. časť je práca telefonistu/telefonistky

Pomáha našim zákazníkom zorientovať sa v ponuke našich produktov. Výsledok takýchto jednaní je predaj. Z predaja máte províziu, ktorá tvorí druhú časť Vašej výplaty. Je flexibilná a priamo odráža Váš úspech. Tu máte možnosť rozhodovať o tom, koľko zarobíte. Láka Vás to? Potrebujete zarábať nie 500 ale 1000 eur? U nás môžete. Bez ohľadu na vzdelanie a roky praxe.

Dáme Vám na starosť našich partnerov – už s existujúcimi vzťahmi. Vašou úlohou bude dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Budete spoluvytvárať knihu, mapu, tak, že skoordinujete činnosť textára, grafika a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby. Pozor! Je to práca len pre zodpovedných ľudí! Máte veľké právomoci a zodpovednosť a preto žiadame aj taký prístup.

Našimi partnermi sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj.
V tejto práci budete úspešný/á, len ak viete počúvať, vidieť príležitosť, využiť ju. Znamená to, že viete vyjsť zákazníkovi v ústrety, že Vás zaujíma jeho spokojnosť a dobrý pocit zo spolupráce. Ale aj to, že viete predať myšlienku, či doplnkový produkt. Uprednostňujeme uchádzačov s obchodným duchom, ktorí sú popri jednaní s klientom schopní vidieť obchodnú príležitosť a využiť túto príležitosť .
Vašimi pracovnými nástrojmi sú počítač, telefón a Vaša dobrá nálada, ktorá sa šíri vzduchom a teda aj cez telefón.

Aký/á máte byť?

Máte ciele a sny, za ktorými si idete. Chcete sa učiť od najlepších, rásť a rozvíjať svoje talenty. Ak Vás príjmeme medzi seba a budete úspešný/á, Vaša cena na trhu práce porastie niekoľkonásobne.
Nesľubujeme nenáročnú prácu, u nás sa treba obracať. Pre šikovných a pracovitých ľudí však vieme zaistiť pravidelné vzdelávanie, neformálne spoločné akcie, hry, dobrú náladu a nadštandardné ohodnotenie. Sme úspešný tím ľudí a hľadáme medzi nás úspešne zmýšľajúcich kolegov .

Momentálne u nás pracujú 4 šikovní koordinátori.
Neustále hľadáme ľudí s vrodenou zodpovednosťou a motiváciou zdokonaľovať sa. Prinášať svetu nové, krásne veci a zážitky. Platený/á preto budete výlučne podľa výkonu. Koľko prezentácií, kníh, kvalitných a včas odovzdáte, toľko dostanete. Koľko predáte, z toho dostanete províziu. Nekladieme hranice, všetko je to o šikovnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .
Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na praca@cbs.sk

Obchodné zastúpenie v zahraničí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Sme 2. najväčším vydavateľstvom ručne maľovaných máp na svete a 1. v Európe. Máme 15 ročné skúsenosti a za tú dobu máme prepracovaný systém ich výroby. Cieľom pre rok 2019 je otvoriť aspoň jednu ďalšiu zahraničnú pobočku.

Určité druhy máp vieme spraviť zo Slovenska pre ktorúkoľvek oblasť na svete, bez nutnosti vycestovania. Pre iné druhy máp vieme získať podklady v kooperácií s miestnymi firmami.

Pokiaľ máte svoje kontakty v zahraničí, organizačné a obchodné zručnosti, možno ste ten pravý kandidát na výhradné zastúpenie pre celú krajinu. Pre našu firmu je najdôležitejším človekom zákazník, ale v našej firme je najdôležitejším človekom obchodný zástupca!

Textár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Ako úspešné a rýchlo rozrastajúce sa vydavateľstvo vydávame ročne státisíce kníh a máp. Do svojich produktov potrebujeme veľmi kvalitný obsah. Jednou časťou tohto obsahu sú aj PR články.

Našimi klientmi sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty. Vašou náplňou práce bude na základe podkladov pripraviť PR článok, ktorý bude prezentovať našich zákazníkov v produktoch, ktoré si objednali, celé roky. Tieto PR články, texty , ktoré vytvoríte, budú súčasťou knižníc tisícok rodín na Slovensku a v zahraničí. Mali by byť nadčasové, trefné a jasné. Hľadáme žurnalistu z praxe, človeka, čo vie, do čoho sa ľudia radi začítajú. Preto kladieme veľký dôraz na štýl písania a schopnosť vytvoriť originalitu tam, kde sa to zdá občas možno až nemožné.

Vašou úlohou teda bude písanie textov do tlačovín, v prípade potreby a časového priestoru aj na web. Vyžadujeme profesionálnu úroveň slovenčiny. Svoje vedomosti budete môcť zúžitkovať aj v pravopisných korektúrach textov redakcie.

Práce je tu naozaj dosť, u nás sa nudiť nebudete:)
Nikto Vám nebude stáť za chrbtom, avšak vyžadujeme kvalitnú prácu.
Ohodnotený/á budete len na základe vykonanej práce.
Prečo by sme Vás mali okliešťovať fixnou mzdou, keď môžete zarábať oveľa viac?

Riadime sa mottom „Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám“. Upozornenie: Pracovná pozícia vhodná naozaj len pre tých najšikovnejších.
Ak viete, že na to máte, prihláste sa ešte dnes. Pošlite nám svoje CV, motivačný list a 3 ukážky toho najlepšieho z Vášho portfólia na praca@cbs.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

 • žiadaný a kvalitný produkt
 • stabilná spoločnosť
 • priestor pre realizáciu
 • perfektne naladený a zladený kolektív
 • ohodnotenie podľa výkonu
 • teambuildingy
 • finančné príspevky na vzdelávanie
 • jasná vízia
 • kariérny rast

 

Grafik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti.

Ste grafik s dlhoročnými skúsenosťami, ktorý pozná finty grafických programov? Hľadáme odborníka so skúsenosťami.

Našimi zákazníkmi sú podnikatelia, obce a mestá. Sme stabilná, expandujúca firma. Hľadáme človeka, ktorý pozná marketingové stratégie ako AIDA. Ak sa viete vžiť do pozície zákazníka, máte veľkú výhodu.

Vašou úlohou bude hlavne tvorba prezentácií do kníh a máp. Prípadná výroba cenníkov, ponúk, banerov, grafických podkladov na medzinárodné a slovenské výstavy, rôzne propagačné materiály, úprava leteckých fotografií, výroba kalendárikov, atď.

Práce je tu naozaj dosť, u nás sa nudiť nebudete:)
Nikto Vám nebude stáť za chrbtom, avšak vyžadujeme kvalitnú prácu.
Ohodnotený/á budete len na základe vykonanej práce.
Prečo by sme Vás mali okliešťovať fixnou mzdou, keď môžete zarábať oveľa viac?

Riadime sa mottom „Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám“. Upozornenie: Pracovná pozícia vhodná naozaj len pre tých najšikovnejších.
Ak viete, že na to máte, prihláste sa ešte dnes. Pošlite nám svoje CV, motivačný list a 3 ukážky toho najlepšieho z Tvojho portfólia na praca@cbs.sk

Zamestnanecké výhody, benefity

 • žiadaný a kvalitný produkt
 • stabilná spoločnosť
 • priestor pre realizáciu
 • perfektne naladený a zladený kolektív
 • ohodnotenie podľa výkonu
 • teambuildingy
 • finančné príspevky na vzdelávanie
 • jasná vízia
 • kariérny rast

Sme super partia, radi sa zabávame, milujeme svoju prácu a robíme ju srdcom. Chodíme do prírody, na túry, splavy,aj na pivo:)

Pracovná pozícia priamo pre teba

Myslíte si, že ovládate niečo výnimočné, čo nám môže pomôcť? Sú vám blízke naše produkty a chcete se podieľať na podpore cestovného ruchu na Slovensku? Máte nápady ako zdokonaliť naše produkty a prispieť svojím prístupom k rastu celej firmy?

Napíšte nám na praca@cbs.sk

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01, Banská Bystrica
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101
info@cbs.sk