GRAFIK/GRAFIČKA

Ste odborník/odborníčka v oblasti? Chcete robiť grafiku a žiť pestrým dizajnom, ktorý podporuje cestovný ruch na Slovensku?

Ponúkame veľmi zaujímavú spoluprácu na originálnych projektoch, ktoré prezentujú krásy Slovenskej republiky.

Hľadáme spoľahlivého človeka, ktorý sa vyzná v odbore, nerobí mu problém držať sa značkového kľúča, no zároveň vie využiť aj svoje kreatívne schopnosti a dokáže sa orientovať v priestore.

Čo bude náplňou Vašej práce?

  • grafická tvorba mapových aj prezentačných plôch,
  • úprava leteckých fotografií v knihách,
  • príprava ďalších propagačných materiálov, pohľadníc, magnetiek a iných podkladov pre turistiku a cestovný ruch.

Čo požadujeme?

  • dokonalú znalosť programov Adobe CS (InDesign, Illustrator, Photoshop),
  • cit pre grafiku a grafické oko,
  • znalosť postupov predtlačovej prípravy a DTP,
  • precíznosť, samostatnosť a zodpovednosť za pridelenú prácu,
  • kreativitu a flexibilitu,
  • schopnosť pracovať v tíme.

Čo ponúkame?

  • stabilné zamestnanie v progresívnej spoločnosti,
  • žiadaný a kvalitný produkt,
  • priateľský a dynamicky kolektív,
  • teambuildingy,
  • podporu kolegov aj vedenia a záujem o Vaše nápady a názory,
  • plnohodnotné pracovné nástroje,
  • finančné príspevky na rozšírenie vedomostí v profesijnej oblasti,
  • možnosť ovplyvniť svoj príjem na základe vlastného výkonu.
  • Mzdové podmienky (brutto) : 820 EUR/mesiac – Záleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí.‘. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur a viac. Pláca sa odvíja od výkonu.

Akí ste šikovní, toľko máte, a ak hľadáte výzvy, sme to práve my, kto Vám ich ponúka.

Zaujala Vás táto ponuka?
Ozvite sa nám.

Formular kariera

Hľadáte inú ponuku?

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101

info@cbs.sk

Podniková predajňa

Kynceľová 77, 974 01 Kynceľová

Otváracie hodiny:
Po - Pia.: 9:00 - 15:00

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram