SKCZPL

Kniha, ktorá pomáha – Narodený v znamení rybára

17. júna 2022

Novinky

Na trh prichádzame s jedinečnou knihou o rybách a rybároch, ktorá má pomôcť obnove Hrona po ekologickej kalamite. Kniha Narodený v znamení rybára je určená pre všetky generácie, ktoré milujú slovenskú prírodu a záleží im na jej ochrane. Výťažok z predaných výtlačkov poputuje na zarybnenie rieky Hron, ktorú v júli 2021 postihla azda najväčšia ekologická katastrofa v dejinách.

Vydaním tejto jedinečnej ilustrovanej knihy, chceme pomôcť miestnej organizácii slovenského rybárskeho zväzu v Žiari nad Hronom, ktorá sa snaží vrátiť život rieke Hron.

Z každej predanej knihy pôjde polovica zisku práve tejto organizácii, ktorá sa snaží obnoviť život v rieke HRON.

Autor knihy Miroslav Druga je vášnivým rybárom, ktorý v knihe  spomína na svoje rybárske začiatky a dobrodružstvá pri vode, ktoré pútavo opisuje. Tým, že jednotlivé príbehy nie sú zamerané len na samotný rybolov, radosť spravia každému, kto miluje slovenskú prírodu a prechádzky v nej. Ako hovorí sám autor: „Táto kniha je venovaná rybám, rybárom a ich manželkám. Je venovaná krásnemu kraju pod Tatrami, riekam, potokom rybníkom i priehradám.“  Pozrite si aj krátke video s autorom knihy Miroslavom Drugom,  ktorý vám knihu predstaví a prezradí vám aj dôvod vzniku tejto knihy.

Ak si knihu kúpite v našom e-shope, polovica zo zisku pôjde miestnej organizácii slovenského rybárskeho zväzu v Žiari nad Hronom, ktorá sa snaží vrátiť život rieke Hron.