Áno je to tu! Aj keď počasie vonku je zimné, ale ani sa nenazdáme a máme tu jar. No a s týmto krásnym, sviežim obdobím sa opäť začína sezóna leteckého fotografovania. Možno sa zdá, že je to priskoro, no príprava letových plánov a zabezpečenie všetkých potrebných legislatívnych náležitostí potrebuje svoj čas.Štartujeme projekt AEROFOTO jar/leto 2020! Aby sme s nástupom jarnej zelene vyleteli k oblohe o nafotili tie najkrajšie momenty, ktoré sa dajú vidieť len z hora. Aj tento rok nafotíme obce, mestá, školy, firmy, pamiatky, prírodu, hory, no a samozrejme aj ďalšie objekty.

A čo vznikne?

Určite veľa nových, nádherných a dychvyrážajúcich leteckých fotografií, keďže máme k dispozícii už tri vlastné lietadlá, a tiež novšiu a kvalitnejšiu foto techniku.

Aké majú letecké fotografie využitie?

Naše fotografie majú využitie hlavne na propagačné účely (Slovenska, firiem, rôznych organizácií, miest, obcí, kultúrnych pamiatok, prírodných scenérií a pod.), výstavy, webové stránky, výzdoba obecného úradu, podklady pre fotomapy a pod. Obce využívajú fotografie aj na tieto praktické účely: na archiváciu vývoja zástavby obce, pri navrhovaní územných plánov, na dokumentáciu projektov z EÚ, na kontrolu čiernych stavieb, či pri plánovaní hrobových miest na cintorínoch.

Čo všetko fotíme?

Pri fotení zachytávame každú zastavanú časť katastra obce. Špeciálne sa zameriavame na detaily centra a dominánt obce a vždy vyrobíme aj panorámy s celkovým pohľadom na obec.

Prečo letecké fotografie od spoločnosti CBS spol, s.r.o.?

Letecké fotografie, nemôže robiť len tak hocikto. Na Slovensku máme jednu z najprísnejších legislatív v tomto ohľade. Preto, aby všetko bolo v najlepšom poriadku a súlade, spĺňame všetky legislatívne normy pre vykonávanie tejto činnosti, sme držiteľom licencie (číslo licencie: SK/SPO/003) pre letecké fotografovanie na základe povolenia vydaného leteckým úradom.

Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním a profesionálnym fotografovaním.

Túto činnosť robíme vo veľkom, vlastným lietadlom a s vlastnými fotografmi a vďaka tomu vieme tieto práce realizovať vo veľmi výhodných cenách. Nízka cena ale neznamená nízku kvalitu, pretože fotíme špičkovými profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a profi optikou.

Viete, že…
• už 4126 slovenských a českých starostov využilo letecké fotografovanie CBS,
• na 2462 obecných úradoch visia letecké plagáty CBS,
• na viac ako 1200 obecných weboch sú letecké fotografie CBS,
400 leteckých fotografií CBS používa štát na oficiálnu propagáciu Slovenska

Práve teraz je ten správny čas aby ste aj vy získali svoje letecké fotografie!