SKCZPL

Letecké snímkovanie 2021

7. januára 2021

Novinky

Ani sa nenazdáme a toto pochmúrne počasie vonku, vymení svieže ročné obdobie – jar. S týmto krásnym obdobím sa opäť začína sezóna leteckého fotografovania a leteckého videa. Možno sa zdá, že je to priskoro, no príprava letových plánov a zabezpečenie všetkých potrebných legislatívnych náležitostí potrebuje svoj čas.

A preto v týchto dňoch štartujeme projekt LETECKÉ SNÍMKOVANIE 2021! Aby sme s nástupom jarnej zelene vyleteli k oblohe nafotili a natočili tie najkrajšie momenty, ktoré sa dajú vidieť len z hora. Aj tento rok nafotíme a natočíme obce, mestá, školy, firmy, pamiatky, prírodu, hory, no a samozrejme aj ďalšie objekty.

A čo vznikne?

Určite veľa nových, nádherných a dychvyrážajúcich leteckých fotografií a zaujímavých videí, keďže máme k dispozícii už štyri vlastné lietadlá, a tiež novšiu a kvalitnejšiu foto a video techniku.

Aké majú letecké fotografie a videá využitie?

Naše fotografie  a videa majú využitie hlavne na propagačné účely (Slovenska, firiem, rôznych organizácií, miest, obcí, kultúrnych pamiatok, prírodných scenérií a pod.), výstavywebové stránky, výzdoba obecného úradu, podklady pre fotomapy a pod. Videá propagujú vašu inštitúciu na Youtube a sociálnych sieťach.

Obce využívajú fotografie aj na tieto praktické účely: na archiváciu vývoja zástavby obce, pri navrhovaní územných plánov, na dokumentáciu projektov z EÚ, na kontrolu čiernych stavieb, či pri plánovaní hrobových miest na cintorínoch.

Prečo letecké snímkovanie od spoločnosti CBS spol, s.r.o.?

Letecké snímkovanie, nemôže robiť len tak hocikto. Na Slovensku máme jednu z najprísnejších legislatív v tomto ohľade. Preto, aby všetko bolo v najlepšom poriadku a súlade, spĺňame všetky legislatívne normy pre vykonávanie tejto činnosti, sme držiteľom licencie (číslo licencie: SK/SPO/003) pre letecké snímkovanie na základe povolenia vydaného leteckým úradom.

Máme dlhoročné skúsenosti s lietaním a profesionálnym fotografovaním.

Túto činnosť robíme vo veľkom, vlastným lietadlom a s vlastnými fotografmi a vďaka tomu vieme tieto práce realizovať vo veľmi výhodných cenách. Nízka cena ale neznamená nízku kvalitu, pretože fotíme špičkovými profesionálnymi digitálnymi zrkadlovkami a profi optikou. Ako prebieha letecké snímkovanie Slovenska si pozrite v priloženom videu.

Kedy si objednať letecké snímkovanie?

Termíny objednávok na rok 2021 prijímame od januára do konca marca. Po tomto 31.3.2020 termíne budete zaradení do letového plánu na ďalší rok. Otázky a dopyt na letecké snímkovanie adresujte na e-mail marketing@cbs.sk

Práve teraz je ten správny čas aby ste aj vy získali svoje letecké fotografie alebo video!