Máj bol bohatý na udalosti

jún 2, 2022Novinky

Máj sme odštartovali veľkolepo na Festivale letectva v Piešťanoch. Naše fotografické lietadlá VIPER SD-4 boli súčasťou výstavy AERO EXPO. Do života sme uviedli 40 kníh z edície Slovensko z neba čestným “krstným” otcom sa stal prvý slovenský kozmonaut Ivan Bella . Strávili sme tam tri neuveriteľné plné leteckej zábavy.

Mali sme aj malý teambuilding na dvore nášho vydavateľstva . Editka s Katkou nám navarili výborné bryndzové halušky

V mesiaci apríl sme vydali VKÚ mapové novinky, ktoré nájdete na našom e-shope. Medzi ne patrí mapa TM 117 Slanské vrchy – Dargov a TM 125 – Volovské vrchy – Krompachy

Náš online obchod sa rozšíril aj o novinky z edície Slovensko z neba. Tentokrát sme jedinečným pohľadom z „neba“ zachytili Sobrance a ich okolie z neba.Táto kniha bola už 100. z edície z neba. Edícia Čarovné Slovensko sa rozrástla o čarovný okres Rožňavy.

Tento rok sme sa aj my, so Slovenským múzeom máp zapojili do obľúbeného podujatia, ktoré bolo „vypnuté“ 2 roky. Sobotu 14.5.2022 nás počas Noci múzeí a galérií navštívilo mnoho návštevníkov. Okrem prehliadky v expozícii múzea mali možnosť návštevníci dozvedieť sa o našej práci, ako fotografujeme Slovensko z neba.

Takýto bol náš máj už sa tešíme nato čo prinesie jún.

Pin It on Pinterest

Share This