Máj v našom vydavateľstve

1. 06. 2020Články

Počas mesiaca máj sme rozdávali knihy do karanténnych centier po celom Slovensku. Repatrianti, ale aj dobrovoľníci sa mohli tešiť z našich kníh, ktoré im ukázali krásy Slovenska „z neba“. Naše knihy putovali do karanténych centier v Banskej Bystrici, Zvolene, Trenčianskych Tepliciach, Liptovskom Jáne, Liptovskom Mikuláši a Tatranskej Lomnici. Rozdali sme vyše 2 500 kníh a dúfame, že sme aspoň v malej miere inšpirovali k výletu či dovolenke u nás doma na Slovensku.

Rozbehli sme aj kampaň, ktorá má pomôcť najviac dotknutému odvetviu zasiahnutým koronakrízou, cestovný ruch. Chceme podporiť hotely, penzióny a ďalších poskytovateľov ubytovania, ktorí museli zo dňa na deň zatvoriť, a preto sme vyčlenili  týmto ubytovacím zariadeniam špeciálnu malú reklamu v pripravovaných regionálnych knihách leteckých fotografií a turistických mapách zadarmo.

Pomoc cestovnému ruchu

Poďme sa pozrieť nato aké NOVINKY pribudli v našom e-shope. Edícia Slovensko z neba sa nám rozrástla o tri tituly , ktoré vám ukáže krásy Slovenska nezameniteľným pohľadom. S našimi novinkami môžete objavovať Myjavu a okolie z neba, Prievidzu a jej okolie a Námestovo a okolie z neba.

V mesiaci máj sa nám podarilo opäť rozbehnúť aj putovnú výstavu k edícii Slovensko z neba. Obchodné centrum Terminal v Banskej Bystrici je miesto, kde môžete obdivovať  Slovensko z neba.  Tešíme sa na vašu návštevu a nezabudnite vstup na výstavu je bezplatný.

A takýto máj sme prežili v našom vydavateľstve. Tešíme sa nato čo nám prinesie jún.

Zľava 5%
Dnes to nevyšlo :(
Zľava 75%
Doprava zdarma
Zľava 5%
Zľava 30%
Doprava zdarma
Zľava 5%
Dnes to nevyšlo :(
Zľava 75%
Dnes to nevyšlo :(
Zľava 30%
Získajte predvianočnú zľavu!

Zadajte e-mailovú adresu a získajte šancu vyhrať!

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This