Májové novinky nášho vydavateľstva

1. 06. 2021Novinky

V mesiaci máj sme odpremierovali video Čarovné Slovensko. Z našej bohatej zbierky čarovných fotografií vznikol jedinečný krátky film, ktorý má byť poďakovanie pre našich čarovných fotografov, vďaka ktorým vzniká výnimočná edícia kníh Čarovné Slovensko. V piatich minutách na vás čakajú dychberúce zábery Slovenska. Uvidíte Malé Karpaty, Súľovské vrchy, Banskú Štiavnicu, Bojnice, Nitru, Liptovskú Maru a mnoho ďalších krásnych miest. Vychutnajte si nádherné Čarovné Slovensko.

V našom e-shope pribudlo hneď niekoľko noviniek. Edícia Čarovné Slovensko sa nám rozrástla o knihu nášho hlavného mesta Čarovná Bratislava. Edícia Slovensko z  neba rozšírila svoje rady  o titul zo severovýchodu Slovenska – Svidník a okolie z neba. Pre turistov máme dve novinky z dielne VKÚ Harmanec. S novinkami TM 116 Slanské vrchy – Veľká Domaša a TM 10 Malé Karpaty – Stred sa vydajte spoznávať Slovensko. 

V máji sme robili aj dobré skutky. Darovali sme 1 800 kníh z edície Slovensko z neba –do dvoch nemocníc. Personál Fakultnej nemocnice v Martine sa môže tešiť z kníh Turiec a Kremnicko z neba a Martin a Vrútky z neba. Zdravotnícky personál v Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici dostal knihy Považská Bystrica a Púchov z neba a Horné Považie a Kysuce z neba. Dúfame, že knihy spravili radosť. Knihy boli poďakovaním pre zdravotnícky personál, ktorý zažil náročné obdobie v dôsledku  pandémie COVID -19. 

Vďaka uvoľňovaniu opatrení sme po dlhej dobe opäť otvorili naše Slovenské múzeum máp. Do nášho múzea od júna môžete zavítať aj s MÚZPASom, vďaka, ktorému budete mať možnosť navštíviť až 4 kultúrne inštitúcie a 1 galériu v Banskej Bystrici. Tešíme sa na Vašu návštevu. 

Takýto bol náš máj už sa tešíme nato čo prinesie jún.

Pin It on Pinterest

Share This