SKCZPL

Marec mesiac kníh so zľavou 20%

11. marca 2020

Akcia
[et_pb_section fb_built=“1″ _builder_version=“4.3.4″][et_pb_row _builder_version=“4.3.4″][et_pb_column _builder_version=“4.3.4″ type=“4_4″][et_pb_text _builder_version=“4.3.4″ hover_enabled=“0″]

Marec sa ako mesiac knihy oslavuje už dlhé desiatky rokov. Konkrétne to je už od roku 1955, kedy ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu Hačavského. Cieľ bol naozaj jednoduchý – chceli tak podporiť záujem o knihy.

Keďže sme knižné vydavateľstvo záujem o konihy chceme podporiť aj my, preto sme si pre mesiac marec pripravili špeciálnu akciu na knihy z našich edícii Slovensko z neba a Čarovné Slovensko.

[/et_pb_text][et_pb_image src=“https://www.cbs.sk/wp-content/uploads/2020/03/Marec-mesiaaaaaaaaac-CBS.jpg“ _builder_version=“4.3.4″ hover_enabled=“0″][/et_pb_image][et_pb_text _builder_version=“4.3.4″ hover_enabled=“0″]

Do konca marca máte možnosť nakúpiť celosslovenské, ale aj regionálne knihy so zľavou 20%! Tak neváhajte a kúpte si krásne knihy, ktoré vám ukážu Slovensko celkom iným pohľadom, či už pohľadom „z neba“ alebo čarovným.

Neváhajte a nakupujte!

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]