SKCZPL

Mesiac jún je za nami

7. júla 2022

Novinky

V júni sme vydali jedinečnú knihu o rybách a rybároch, ktorá má pomôcť obnove Hrona po ekologickej kalamite. Kniha Narodený v znamení rybára je určená pre všetky generácie, ktoré milujú slovenskú prírodu a záleží im na jej ochrane. Výťažok z predaných výtlačkov poputuje na zarybnenie rieky Hron, ktorú v júli 2021 postihla azda najväčšia ekologická katastrofa v dejinách. Vydaním tejto jedinečnej ilustrovanej knihy, chceme pomôcť miestnej organizácii slovenského rybárskeho zväzu v Žiari nad Hronom, ktorá sa snaží vrátiť život rieke Hron. Z každej predanej knihy pôjde polovica zisku práve tejto organizácii, ktorá sa snaží obnoviť život v rieke HRON.

Po minuloročnom úspechu našej VKÚ Fashion sme ponuku našich jedinečných turistických tričiek MAPYČiek rozšírili o ďalšie mapové oblasti. K štyrom tradičným: Vysoké Tatry, Západné Tatry, Malá Fatra a Slovenský raj sme pridali ďalšie obľúbené oblasti ako sú: Malé Karpaty, Veľká Fatra, Nízke Tatry a Štiavnické vrchy.  A nezabudli sme ani na našich najmenších. Máme aj detské tričká s potlačou Vysokých Tatier!

Okrem mapyčiek s potlačou turistických máp sme našu ponuku obohatili aj o mapyčká s maľovanou mapou VYSOKÝCH TATIER pre deti aj dospelých.

Od júna nájdete naše legendárne turistické mapy VKÚ Harmanec konečne vo svojom mobile so systémom Android.  Stačí ak si  nainštalujete aplikáciu Locus Map a stiahnete si mapové listy, ktoré potrebujete na turistiku. V aplikácií nájdete celé Slovensko.

Okrem práce sme sa v júni aj zabávali. Po dvoch rokoch sa opäť zišiel česko-slovenský tím CBS zišiel v Beskydách na spoločnej letnej firemnej akcii. Ocenili sme najlepších za prvý polrok a okrem toho sme mali program, ktorý bol nabitý, pestrý, poučný aj zábavný. Všetci sme si akciu v krásnom prostredí a vo skvelej spoločnosti kolegov veľmi užili.

Takýto bol náš jún už sa tešíme nato čo prinesie júl.