SKCZPL

Mesiac jún je za nami

5. júla 2021

Novinky

Mesiac jún sme odštartovali obchodníckou poradou na letisku Dobrá Niva. kde na náš obchodnický a koordninátorsky tím čakali pripravené lietadlá, ktoré ich vzali do oblakov. V rámci programu porady bol naplánovaný aj krst nášho červeného Vipra OM – VKU, ktorému bol vymenený motor, a ako sa zvykne hovoriť lietadlo dostalo nové srdce. Krstným otcom nášho lietadlá sa stal známy banskobystrický cestovateľ Marek Slobodník, ktorý aj vybral meno pre nášho Vipra. Pomenoval ho Rudy.

Porada

Ďalšou spoločnou firemnou akciou bolo varenie halušiek na našom dvore. Dostali sme chuť na halušky a naši kolegovia Editke, Katka, Bohdanov, Majka nám uvarili halušky.A tak sme sa stretli v hojnom počte na záhrade a uvarili nám za kotol výborných halušiek. Bol to veľmi príjemný team building, pri ktorom panovala veselá nálada.

V našom e-shope pribudlo hneď niekoľko noviniek. Edícia Slovensko z neba sa nám rozrástla o dva regionálne tituly. Vydajte sa spoznávať Šaľu a okolie z neba  a Čadcu a okolie z neba, spolu s našimi jedinečnými knihami.  Pre milovníkov turistiky máme dve novozaktualizované mapy VKÚ Harmanec.  Konkrétne sa jedná o TM 8 Národný park Malá Fatra ,  TM 118  – Bukovské vrchy a TM 111 – Chočské vrchy – vodná nádrž Liptovská Mara. 

Bestsellerom mesiaca jún sa stal náš dlhoočakávaný Turistický atlas Slovenska, ktorý sa dočkal svojej druhej aktualizácie. Turistický atlas Slovenska zahŕňa nielen zobrazenie turistických a cykloturistických trás, ale aj súradnicový systém WGS-84, podporu prístrojov GPS, špeciálne medzinárodné trasy, pútnické cesty a užitočné informácie o turistike ako aj cykloturistike. Komplexnosť a vizuálnu stránku tohto diela dotvárajú fotografie z jednotlivých regiónov Slovenska.

turisticky atlas slovenska

Takýto bol náš jún a už sa tešíme nato čo prinesie júl.