Mesiac marec je za nami

1. 04. 2021Novinky

Marec ubehol ako voda a tak sa poďme pozrieť čo sa udialo v našom vydavateľstve. Začneme hneď s účasťou Milana Paprčku, nášho pilota a fotografa, v rozhlasovej talkshow – Hosť Andrey Poláčkovej v Rádiu Slovensko,  kde rozprával o svojej zaujímavej práci a netradičných záľubách, aj o tom ako podniká s hlavou oblakoch. 

V marci sme robili aj dobré skutky. Darovali sme 650 kníh z edície Slovensko z neba – Gemer a Malohont z neba pre personál Nemocnice s poliklinikou Svet zdravia v Rimavskej Sobote. Knihy boli určené pre zdravotnícky personál, ktorý momentálna zažíva náročné obdobie v dôsledku pretrvávajúcej pandémie. Dúfame, že knihy prinesli radosť v týchto ťažkých časoch .

Pretrvávajúca situácia stále neumožňuje organizovanie podujatí či rôznych kultúrnych akcii v našich mestách. Za to máme k dispozícii rôzne nástroje a prostriedky ako sa vynájsť. Výnimkou sme neboli ani my a prišli sme s myšlienkou pokrstiť knihu v online priestore. Prvá kniha, ktorá sa krstila online bola kniha leteckých záberov Vranov nad Topľou a okolie z neba.

V našom e-shope pribudlo hneď niekoľko noviniek. Edícia Slovensko z neba sa nám rozrástla o tri regionálne tituly. Vydajte sa spoznávať Púchov a okolie z neba, Michalovce a okolie z neba a Trenčín a okolie z neba, spolu s našimi jedinečnými knihami.  Pre milovníkov turistiky máme dve novozaktualizované mapy VKÚ Harmanec.  Konkrétne sa jedná oTM 151 Trnavská pahorkatina – Senec a TM 154 – Podunajská rovina – Veľký Meder.

Pri VKÚ Harmanec ešte zostaneme. Na slovenská trh uvádzame novú značku VKÚ Fashion. Pripravujeme funkčné turistické tričká a multifunkčné šatky, ktoré z vás spravia hviezdu na každej turistike. Pre všetkých našich priazanicov sme poskytli možnosť získať tričká a šatky zvýhodnenú cenu 20 EUR v crowdfundingovej kampani na Startlabe. Dúfame, že kampaň bude úspešná a my vám prinesieme na trh originálne tričká s potlačou mapy. 

VKU Tricko

A takýto marec me prežili v našom vydavateľstve. Tešíme sa nato čo nám prinesie apríl.

-25%
Možno nabudúce :)
-5%
-5 €
Takmer!
-50%
Možno nabudúce
Doprava zdarma
Takmer!
-5%
-5 €
-25%
Vytoč si zľavu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytočte si zľavu v našom e-shope

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This