SKCZPL

Narodeninový júl a totálny výpredaj

2. augusta 2021

Novinky

Presne 7. júla v roku 2003 si prvýkrát s pocitom dobre vykonanej práce kráčal domov Milan Paprčka. Prichádzal z obce Sklabiná. Pri srdci ho hriala objednávka na jeho prvú maľovanú mapu. Píše sa rok 2021 a firma Milana Paprčku oslávila 18. narodeniny. Všetko čo sme dosiahli za 18 rokov si môžete prečítať tu.

V júli sme teda oslavovali 18. narodeniny, ale pripravili sme aj výpredaj máp a kníh. v našom sklade v Harmanci. Naši zákazníci si domov odniesli viac ako 100 kníh a takmer 1000 ks máp. Okrem tradičných našich výrobkov sme našim zákazníkom ponúkli aj Turistický atlas Slovenska a mapyčka.

vypredaj

Pri mapách ešte ostaneme. V prvej polovici júla, uzrela svetlo sveta mapa TM 121 Veľká Fatra. Mesiac júl priniesol aj aktualizáciu mapy TM 9 Malé Karpaty – Juh v mierke 1:25 000.

Najväčšou novinkou v mesiaci júl je prvá kolekcia tričiek a šatiek od VKÚ fashion. Po niekoľko mesačných prípravách a výrobe k nám dorazili prvé kusy štýlových a zároveň funkčných tričiek – MAPYČIEK a multifunkčných šatiekNa výber máte zo štyroch variant slovenských pohorí – Vysoké Tatry, Malá Fatra, Západné Tatry a Slovenský raj. 

Na prírode záleží. Podporili sme veľmi zaujímavý projekt sumou 333 EUR, ktorého hlavnou úlohou je zachovanie tradičnej krajiny. Tradičné krajiny sú majstrovskými dielami nášho biokultúrneho dedičstva – sú nádherné a sú rozhodujúce pre podporu biodiverzity a udržateľné poskytovanie kvalitných potravín. Preto sme sa podporili tento projekt aby sme zachovali našu jedinečnú krajinu pre ďalšie generácie. Viac informácii o projekte nájdete tu.