Žiadne produkty v košíku.

NOVÉ MAPyčka v našom e-shope!

17. augusta 2023

MAPyčká s maľovanou mapou

S radosťou vám oznamujeme, že sme našu ponuku obľúbených MAPyčiek rozšírili! Teraz môžete nájsť MAPyčká s nádhernou potlačou maľovanej mapy mesta Bratislava, aby ste mohli nosiť svoje mesto s hrdosťou. Navyše sme rozšírili náš sortiment o maľovanú mapu Európy a Pienin, aby ste si mohli pripomenúť vaše nezabudnuteľné turistické a cestovateľské zážitky.

Mapycko

VKÚ Fashion

A to nie je všetko! S veľkou radosťou uvádzame do našej kolekcie MAPyčiek s mapovou potlačou turistických máp VKÚ aj oblasť Vihorlatských vrchov. Teraz môžete mať na svojom MAPyčku aj nádhernú mapu tejto úchvatnej oblasti. To vám umožní výnimočne spojiť váš turistický duch s láskou k prírode.

Vihorlatske vrchy Zemplin

Prečo by ste mali mať MAPyčko?

Pretože Mať mapu so sebou prináša mnoho výhod, ktoré vám môžu uľahčiť turistiku, cestovanie a objavovanie nových miest. Mapa je ako verný sprievodca, ktorý vás nikdy nesklame. A niekoľko dôvodov prečo je dobré mať MAPyčko sme spísali aj v článku, ktorý nájdete na webe tu.

Naším cieľom je priniesť vám MAPyčká, ktoré nie len skvostne vyzerajú, ale aj hlbšie rezonujú s vašimi skutočnými zážitkami a vzťahom k miestam, ktoré milujete. Tešíme sa, že vám môžeme priniesť nové možnosti na vyjadrenie vašich turistických a cestovateľských vášní a zážitkov cez naše jedinečné MAPyčká.CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101

info@cbs.sk

Podniková predajňa

Kynceľová 77, 974 01 Kynceľová

Otváracie hodiny:
Po - Pia.: 9:00 - 15:00

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram