November sme už tradične zahájili na najväčšom knižnom veľtrhu na Slovensku na Bibliotéke, kde sme opäť mali náš stánok plný zaujímavých leteckých, či čarovných kníh a samozrejme sme nezazbudli na naše maľované mapy a turistické mapy VKÚ, ktoré zaujali návštevníkov veľtrhu. Najväčší úspech zaznamenala naša maľovaná cyklomapa Bratislavský kraj a naša knižná novinka 101 + 101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko.

Tento mesiac bol bohatý na nové knižné tituly. Vydali sme unikátnu knihu, ktorá spája dve bratské krajiny Slovensko a Česko do jedného uceleného celku, 101 + 101 leteckých pohľadov na Česko a Slovensko, plnú krásnych leteckých pohľadov na dominanty oboch krajín. Okrem iného sme edíciu Slovensko z neba rozšírili o publikácie Zvolen a okolie z neba a Sninu a okolie z neba.

Pre turistov sme tento mesiac vytlačili aktualizovanú mapu v mierke 1:50 000, TM 130 Považský Inovec – Piešťany. Táto mapa vás prevedie tým najzaujímavejším čo táto oblasť ponúka a samozrejme najpresnejšie.

Naše múzeum máp  sa teší návštevnosti zo strany základných, ale aj stredných škôl. V novembri prišli do nášho múzea máp aj lovci duchov, ktorí nám potvrdili prítomnosť ducha, ktorý patrí medzi tých dobrých a z nášho múzea sa tak stalo duchaplné múzeum.

Mesiac november sme  ukončili vo veľkom štýle. Slávnostne sme do života uviedli knihu „Snina a okolie z neba“ pri príležitosti zahájenia vianočného obdobia a rozsvietenia výzdoby v Snine.  Krstnou mamou sa stala pani Galandová, primátorka mesta Snina  a bola pokrstená „tatarkou“, ktorá je pre tento kraj typickou surovinou v kuchyni.

Takýto bol náš november. Už teraz sa tešíme nato čo prinesie december.