November v našom vydavateľstve

1. 12. 2020Novinky

Predposledný mesiac roka 2020 sme spustili výzvu na získanie prostriedkov pre vznik novej 360°videomapy Nízkych Tatier. Opäť máme chuť priniesť ľudom niečo špeciálne a jedinečné. Tentokrát sme si zvolili naše ďalšie pohorie Nízke Tatry. 360°videomapa je nový pojem, ktorý sme vymysleli my v našom vydavateľstve a vo svete sa zatiaľ sa nikde  nepoužíva. Hľadáme finančné  prostriedky, ktoré nám umožnia tento projekt zrealizovať!

Ak vás to zaujalo svoj príspevok môžete dať v Startlabe tu. 

Videomapa

Naša 360°videomapa Vysokých Tatier sa stala fenoménom. Na našom YT Slovensko z neba video videlo viac ako 220 000 ľudí a mapa zaujala natoľko, že sme tu mali dve slovenské televízie, a to Markízu a TA3, ktoré priniesli reportáže o vzniku tejto mapy.

Naša knižná edícia Čarovné Slovensko , ktorá vám predstavuje Slovensko čarovným pohľadom ,sa rozrástla o novú publikáciu. Zamierili sme na stredné  Slovensko, konkrétne zamierime na Turiec a krásy tohto regiónu vám sporstredkuje naša novinka Čarovný Turiec.

Slovenské múzeum máp sa v tomto období snaží byť bližšie k svojim návštevníkom prostredníctvom sociálnych sietí a webovej stránky. Pokračujeme v našich online prehliadkach, ktoré vám prinesú zaujímavosti zo sveta máp. V novembri sme vám priniesli štyri diely z cyklu: Ako sa naučiť geografiu.

Takýto bol náš november. Už teraz sa tešíme nato čo prinesie posledný mesiac v roku – december.

-25%
Možno nabudúce :)
-5%
-5 €
Takmer!
-50%
Možno nabudúce
Doprava zdarma
Takmer!
-5%
-5 €
-25%
Vytoč si zľavu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytočte si zľavu v našom e-shope

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This