NOVINKA! Spoznajte slovenské dejiny jedinečným príbehom

11. januára 2022

Novinka, aká tu ešte nebola. Spoznajte príbeh slovenských dejín v našej jedinečnej knihe Slovensko v čase, ktorá vás prevedie našimi dejinami pútavou formou. A v čom je kniha jedinečná? Predsa v tom, že jednotlivé míľniky našej histórie sú v knihe stvárnené maľbou. Každá maľba zachytáva nejaký dej, či konkrétnu udalosť tvorí príbeh, ktorý nie je len statický, ale živý. 

Slovensko v čase predstavuje históriu Slovenska v unikátnej knihe, ktorá spája historické fakty s trefnými ilustráciami. V knihe nájdete udalosti so znázorneným letopočtom , ktoré sú  usporiadané chronologicky počnúc pravekom od Moravianskej Venuše, rímskych légií v Laugariciu, Slovanov, cez vznik Veľkej Moravy, založenie kremnickej mincovne, významných osobností ako Matej Bel, Samuel Mikovíni, či Ľudovít Štúr, po Viedenskú arbitráž, vznik Slovenského štátu, vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie a koronakrízu. V závere knihy budete môcť nahliadnuť do budúcnosti Slovenska.

Začítajte sa do dejín Slovenska s našou novinkou Slovensko v čase.  Kniha slúži ako aj vzdelávacia pomôcka desiatkam základných a stredných škôl  na Slovensku, ktoré knihu využívajú na hodinách dejepisu. Kniha je dvojjazyčná  a stvárnenie živého príbehu našich dejín jej dodáva imidž reprezentačného daru.

Chcete vedieť aké zábery sa v knihe nachádzajú? Pripravili sme pre vás možnosť prezrieť si knihu Slovensko v čase  aj online.

Knihu si už dnes môžete kúpiť aj v našom e-shope!CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101

info@cbs.sk

Podniková predajňa

Kynceľová 77, 974 01 Kynceľová

Otváracie hodiny:
Po - Pia.: 9:00 - 15:00

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram