Manažment a administratíva

Milan Paprčka

Konateľ, riaditeľ, pilot, letecký fotograf
milan@cbs.sk

Miroslav Druga

Riaditeľ obchodu
druga@cbs.sk

Richard Šlacký

Technický riaditeľ
slacky@cbs.sk

Pavol Biely

Riaditeľ výroby
biely@cbs.sk

Simona Nádaši Paprčková

HR business partner
nadasi.paprckova@cbs.sk
+421 948 616 958

Mgr. Monika Miadoková

Personálna riaditeľka
miadokova@cbs.sk
+421 948 887 207

Mgr. Alexander Farkaš

Finančný riaditeľ
farkas@cbs.sk
+421 948 631 162

Edita Flašková

Fakturantka
info@cbs.sk
+421 911 176 101

Ing. Kamila Peničková

Asistentka obchodného riaditeľa
penickova@cbs.sk
+421 948 525 747

Lucia Daubnerová

Asistentka riaditeľa a personálneho oddelenia
daubnerova@cbs.sk
+421 902 269 899
Kristina Krupova

Bc. Kristína Krupová

Sprievodkyňa v múzeu, PR manažérka
krupova@cbs.sk
+421 948 889 266

Martin Kučák

Skladník, Predajca hotových výrobkov
sklad@cbs.sk
+421 905 284 801

Koordinátori projektov

Mgr. Vanessa Mináčová

Teamleaderka koordinátorov a Koordinátorka projektov
v.minacova@cbs.sk
+421 948 059 211

Mgr. Monika Vašková

Koordinátorka projektov
vaskova@cbs.sk
+421 948 313 343

Mgr. Lukáš Paško

Koordinátor projektov
pasko@cbs.sk
+421 948 488 437

Mgr. Katarína Belo-Cabanová

Koordinátorka projektov
belo-cabanova@cbs.sk
+421 948 120 096

Regionálni projektoví manažéri

Mgr. Vladimír Híreš

Regionálny projektový manažér
hires@cbs.sk
+421 948 707 585

Ing. Ľuboš Vyskoč

Regionálny projektový manažér
vyskoc@cbs.sk
+421 917 870 413

Ing. Miroslava Osvaldová

Regionálna projektová manažérka
osvaldova@cbs.sk
+421 905 713 885

Ing. Adriana Drugová

Regionálna projektová manažérka
drugova@cbs.sk
+421 915 435 966

Miroslava Daranská

Regionálna projektová manažérka
daranska@cbs.sk
+421 903 429 755
kosco

Ing. Martin Koščo

Regionálny projektový manažér
kosco@cbs.sk
+421 903 202 701

JUDr. Peter Sloboda

Regionálny projektový manažér
sloboda@cbs.sk
+421 919 181 345

Lucia Košíková

Regionálna projektová manažérka
kosikova@cbs.sk
+421 910 359 167

Mgr. Gabriela Hrdá

Regionálna projektová manažérka
hrda@cbs.sk
+421 915 667 895

Ing. Norbert Čerňa

Regionálny projektový manažér
cerna@cbs.sk
+421 905 647 768
Svec

Bc. Michal Švec

Regionálny projektový manažér
svec@cbs.sk
+421 911 612 884

Mgr. Klaudia Mináčová

Regionálna projektová manažérka
minacova@cbs.sk
+421 917 329 275

Ing. Vladimír Benedek

Regionálny projektový manažér
benedek@cbs.sk
+421 905 823 247

Martin Šušorený

Regionálny projektový manažér
susoreny@cbs.sk
+421 917 595 928

Marta Barlíková

Regionálna projektová manažérka
barlikova@cbs.sk
+421 950 529 248

Ing. Igor Kurty, MBA

Regionálny projektový manažér
kurty@cbs.sk
+421 903 921 454

Výroba

Ing. Matej Schwarzbacher

Šéfredaktor
m.schwarzbacher@cbs.sk

Mgr. Martin Kmeť

Redaktor edície Čarovné Slovensko
kmet@cbs.sk
+421 904 335 073

Mgr. Katarína Mozolová

Redaktorka
mozolova@cbs.sk

Bohuš Schwarzbacher

Redaktor, kartograf
schwarzbacher@cbs.sk

Ing. Jakub Chovan

Kartograf, letecký fotograf
chovan@cbs.sk

Maroš Mesík

Kartograf
mesik@cbs.sk

Ing. Miroslav Lupták

Videomaker
luptak@cbs.sk
0904 700 090

Mgr. Miroslav Melicher

Teamleader grafikov, Grafik
melicher@cbs.sk

Mgr. art. Zuzana Maďarová

Grafička
madarova@cbs.sk

Jana Kubišová

Grafička
kubisova@cbs.sk

Mgr. Mariana Valová

Grafička
valova@cbs.sk

Mgr. Karol Brzula

Rozvozca
brzula@cbs.sk

Katarína Horáčeková

Recepčná

Mgr. Marcel Bosnyák

Tlačiar
bosnyak@cbs.sk

Róbert Chaban

Stolár

Maliari

Vladimír Šuster

Externý maliar

Jozef Maár

Externý maliar

Miroslav Pazdera

Externý maliar

Miroslav Kapsdorfer

Externý maliar

Textári, jazykoví korektori, prekladatelia

Mgr. Nikola Betková

Jazyková korektorka, prekladateľka
betkova@cbs.sk

Mgr. Frederika Schallerová

Textárka
schallerova@cbs.sk

Mgr. Lucia Chabanová

Prekladateľka
chabanova@cbs.sk


CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101

info@cbs.sk

Podniková predajňa

Kynceľová 77, 974 01 Kynceľová

Otváracie hodiny:
Po - Pia.: 9:00 - 15:00

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram