SKCZPL

Obchodnícka porada v oblakoch

11. septembra 2019

Novinky

Nie je žiadnou novinkou, že náš obchodnícky tím máva pravidelné porady, na ktorých sa hodnotia výsledky za minulý mesiac, preberáme organizačné záležitosti, produkty a spôsoby ako Vás zákazníkov osloviť novými zaujímavými projektami, ale septembrová porada sa niesla v celkom inom duchu.

Začali sme tradične zhodnoteným uplynulého mesiaca, vyhodnotili sme najlepších obhodníkov v mesiaci august, prebrali sme plány do nasledujúcich mesiacov, ale predsa len niečo bolo inak. Poradu sme si skrátili. Poobede sme sa vybrali na letisko Dobrá Niva, kde na nás čakali naši piloti Milan Paprčka a Matúš Krajňák s pripravenými lietadlami Skyperom GT 9 a Viperom SD 4  a vyrazili sme do oblakov.

A bol to zážitok. Pätnásť minút vo vzduchu s výhľadom na Zvolen, Banskú Štiavnicu a Banskú Bystricu. V tomto prípade sú slová zbytočné a radšej si pozrite zábery v našej galérií.

Po vydarenom leteckom dni sme sa presunuli do neďalekého hotela, kde sme si dali výbornú večeru, rozprávali sa a spievali známe pesničky. Celý večer panovala výborná nálada a môžeme tvrdiť, že to bol výborný tímbuilding.