OCENENIA

Po celú dobu fungovania našej spoločnosti sa snažíme podporovať cestovný ruch a ukazovať krásy všetkých kútov Slovenska. Zúčastnili sme sa celej rady súťaží, v ktorých sme sa umiestnili aj na popredných priečkach. Okrem iného registrujeme aj celú radu „NAJ“ v Slovenskej knihe rekordov.

SLOVENSKÝ REKORD – maľované mapy

Slovenské rekordy je inštitút, ktorý zaznamenáva údaje o slovenských NAJ zo všetkých oblastí spoločnosti. Ide o systematickú prácu počas celého roka, ktorá pozostáva z mapovania jednotlivých akcií, vyhľadávania údajov, ich registrácie, overovania a spracovávania predovšetkým do tlačovín. Do ich knihy rekordov sme sa dostali aj my.

Do Slovenskej knihy rekordov sma sa zapísali ako držitelia rekordu: najviac vydaných maľovaných máp.

Ku dňu registrácie bolo vydaných celkom 286 ručne maľovaných máp, ktoré mapovali celé územie Slovenska, jednotlivé regióny a mestá. 

SLOVENSKÝ REKORD- najviac obrazových publikácií vydaných o Slovensku

Ustanovili sme nový rekord „Najviac obrazových publikácií vydaných o Slovensku“, ktorých bolo ku dňu 4.6. 2020 až  343 240 kusov kníh. Vydaných bolo celkom 65 titulov z toho 61 z edície Slovensko z neba  a 4 samostatné knihy z edície Čarovné Slovesnko.

Keby sa všetky z rekordného počtu 343 240 výtlačkov poukladali na seba, vznikol by stĺp kníh s výškou 6178m, čo je viac, ako dva Gerlachovské štíty na sebe. Keby sa knihy poukladali jedna za druhou, vzniknutý rad kníh by siahal od severného konca Slovenska po južný, a to s niekoľkokilometrovou rezervou. Pospájané knihy by totiž vytvorili líniu dlhú 85 km, čo je o 12 km viac, ako je najkratšia šírka SR – tá má hodnotu 77,6 km od medzi obcami Orlov a Hosťovce. Keby sa všetky knihy položili na váhu, ukázala by 257 ton. To je viac, ako váži súprava 11 železničných vagónov.

2. miesto kniha Slovensko Čarovné

Vydavateľstvo CBS a kniha Slovenské hory z neba sa zúčastnili 3. ročníka súťaže „Najlepšia publikácia o horách“ v rámci 22. medzinárodného knižného veľtrhu v poľskom Krakove .

V rámci našej kategórie „Najlepšie publikácie o horách“ sa naša kniha Slovenské hory z neba umiestnila na úžasnom 2. mieste.  V konkurencií 38 vydavateľov z Česka, Francúzska, Poľska, Rumunska, Slovenska a Veľkej Británie sme dosiahli výnimočný úspech.

Ak vás zaujíma aké krásne a jedinečné fotografie našich slovenských hôr kniha ponúka, máte možnosť si ju prelistovať online.

SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Ocenenie nie je všetko, čím sa chceme chváliť. Hovorí sa, že spoločensky zodpovedná firma nemá za cieľ len maximalizáciu zisku, ale aj naplnenie potrieb spoločenského prostredia, v ktorom sa nachádza. Stará sa nielen o potreby zákazníkov, ale aj o spokojnosť zamestnancov a o prostredie mesta alebo obce, kde sídli. My sa hrdo hlásime k tomu, že dosahujeme zisku PRÁVE PRETO, že sa snažíme o všetko, čo bolo povedané vyššie. Keď konáme poctivo, zodpovedne, eticky, s ohľadom na život celej komunity, krajiny a planéty, výsledkom je naša prosperita.

Prečítajte si čo v tomto smere podnikáme my.

-25%
Možno nabudúce :)
-5%
-5 €
Takmer!
-50%
Možno nabudúce
Doprava zdarma
Takmer!
-5%
-5 €
-25%
Vytoč si zľavu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytočte si zľavu v našom e-shope

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This