SKCZPL

Porada v oblakoch

10. júna 2021

Novinky

Nie je žiadnou novinkou, že náš obchodnícky tím máva pravidelné porady, na ktorých sa hodnotia výsledky za minulý mesiac, preberáme organizačné záležitosti, produkty a spôsoby ako Vás zákazníkov osloviť novými zaujímavými projektami, ale posledný rok kvôli situácií s pandémiou COVID 19  sa tieto porady konali v online priestore prostedníctvom Skypu. Pandemická situácia sa však za posledný mesiac zlepšila, čo nám umožnilo sa opäť stretnúť osobne. A keďže išlo o stretnutie takmer po roku rozhodli sme sa poradu usporiadať na netradičnom mieste, a to na letisku Dobrá Niva, kde na náš obchodnický a koordninátorsky tím čakali pripravené lietadlá, ktoré ich vzali do oblakov.

Začali sme tradične zhodnoteným uplynulého mesiaca, vyhodnotili sme najlepších obhodníkov v mesiaci máj, prebrali sme plány do nasledujúcich mesiacov, ale tým sa oficiálna časť porady skončila a prešli sme k zábave, ktorú sme si pripravili. Prvý bod programu bol krst nášho nového člena CBS Flying tímu – nového Vipera SD – 4, ktorý získal nové srdce (motor), čo sa patrí aj osláviť. Náš Viper s imatrikulačkami OM – VKU, bol pokrstený so šampanským VKÚ a hrdým krstným otcom sa stal známy cestovateľ Marek Slobodník, ktorý vybral nášmu lietadlu aj meno Rudy. Ako to celé prebiehalo si môžete pozrieť na fotkách v galérii.

Následne sa naši piloti Milan Paprčka a Kamil Glovňa s pripravenými lietadlami vyrazili do oblakov. A bol to jedinečný zážitok. Pätnásť minút vo vzduchu s výhľadom na Zvolen, Banskú Štiavnicu a Banskú Bystricu.

Celá porada sa niesla vo výbornom duchu. Konečne sme sa mohli všetci stretnúť po dlhej dobe aj osobne a čerešničkou na torte bolo lietanie ponad naše krásne Slovensko.