Posledný mesiac v roku 2020

5. 01. 2021Novinky

Mesiac december sa vždy nesie vo sviatočnej nálade a inak to nebolo ani v našom vydavateľstve. Už tradične sme na firme privítali Mikuláša, ktorého ho nám opäť pripravila naša kolegyňa Editka Flašková. Keďže sme celý rok poslúchali a tvrdo pracovali, Mikuláš nás potešil sladkosťami a zdravým jabĺčkom.

V tejto náročnej dobe, keď platia rôzne obmedzenia, ktoré ovplyvňujú chod našich bežných životov.  Najťažšie dni, ale prežívajú ľudia v domovoch seniorov, ktorí dlhé týždne nevideli svojej rodiny, a preto sme sa rozhodli potešiť našich deduškov a babičky a vytvorili sme Audioknihu – Slovenské hrady a zámky z neba, vďaka ktorej sme im umožnili navštíviť naše hrady a zámky z pohodlia a predovšetkým z bezpečia domova. Knihu si môžete vypočuť aj vy! Priamo tu:

 

Pripravili sme aj jeden vianočný darček pre všetkých. Z našej bohatej zbierky leteckých fotografií a videí sme vytvorili jedinečný krátky film, v ktorom nájdete tie najkrajšie miesta Slovenska, doprevádzané nádhernou piesňou Slovensko moje, otčina moja“ od hudobného zoskupenia Moje Slovensko. Okrem populárnch lokalít ako sú  Vysoké Tatry, Bratislava, Spišský hrad, či Dunaj, vo videu nájdete aj úplne obyčajné slovenské obce, ktoré ale z neba vyzerajú veľmi neobyčajne. Našim zámerom bolo ukázať, že aj tá najobyčajnejšia slovenská obec môže byť klenotom. 

Vzhľadom k situácii, ktorá vládne vo svete sme sa tento rok nemohli stretnúť na tradičnom vianočnom večierku. Preto sme usporiadali online konferenciu, kde sme odmenili tých najlepších pracovníkov za druhý polrok 2020 a samozrejme sme nezabudli ani na tých najlepších za celý rok 2020, ktorí si odniesli víťažný pohár, darčekový kôš a finančnú odmenu. Blahoželáme a ďakujeme za dobre odvedenú prácu v náročnom roku ako bol rok 2020.

Takto sme prežili posledný mesiac vo zvláštnom roku 2020. Už teraz sa nevieme dočkať čo nám prinesie rok 2021.

-25%
Možno nabudúce :)
-5%
-5 €
Takmer!
-50%
Možno nabudúce
Doprava zdarma
Takmer!
-5%
-5 €
-25%
Vytoč si zľavu!

Zadajte svoju e-mailovú adresu a vytočte si zľavu v našom e-shope

Veľa šťastia!

Pin It on Pinterest

Share This