SKCZPL

Prázdninový august

6. septembra 2021

Novinky

V auguste sme spravili dobrý skutok.  Darovali sme viac ako 1000 turistických máp VKÚ Harmanec , Základnej škole Moskovská 2,  v Banskej Bystrici , ktorá plánuje využiť mapy pri výučbe geografie a matematiky. V darovačke máp budeme pokračovať aj v septembri. Na naše turistické mapy sa môžu tešit vo Zvolene alebo v Starých Horách.

Pri VKÚ ešte zostaneme a pochválime sa novinkou, ktorú nájdete na našej adrese Kynceľová 77. Pred našou budovou stojí jediný mapomat na Slovensku, kde si môžete kúpiť turistickú mapu NONSTOP. Po ceste na turistiku či cykloturistiku si môžete aktuálne vydanie turistickej mapy zakúpiť už aj v automate na mapy. 

V našom e-shope pribudlo hneď niekoľko noviniek. Edícia Slovensko z neba sa nám rozrástla o dva regionálne tituly. Vydajte sa spoznávať Poprad a okolie z neba a Senec a okolie z neba, spolu s našimi jedinečnými knihami. Edícia Čarovné Slovensko je bohatšia o dva tituly, a to konkrétne Čarovné Horehronie a Čarovné Záhorie.  Pre milovníkov turistiky máme dve novozaktualizované mapy VKÚ Harmanec.  

Takýto bol náš august, tešíme sa čo prinesie september. Už teraz by sme vás radi pozvali na 4. ročník výstupu na Kráľovú hoľu, ktorý sa uskutoční 11.9. 2021. Tešíme sa na vás.