Archív referencii

Ďakujeme za spoluprácu. Kniha splnila naše očakávania.

Bc. Zita Paprčkovávedúca ekonomicko – prevádzkového úseku Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb

Myslím si, že to bude krásna kniha. Osobne mne blízka srdcu?. Ďakujeme.

Oľga Šulajovákonateľ spol. JOLL s.r.o.
prievidza_a_okolie_z_neba

Kniha Nováky a okolie nielen z neba je výborne spracovaná po všetkých stránkach. Je to skvelá prezentácia nášho mesta, ale aj miest a obcí hornej Nitry. Čitateľ má celý región ako ,,na dlani“. Ďakujem za korektnú spoluprácu. s tvorcami tejto krásnej knihy.

 

Ing. Dušan Šimkaprimátor mesta NOVÁKY
Čarovný Spiš

Mandát starostky mi priniesol oveľa viac povinností, ako som predpokladala. Má to však tú výhodu, že tie povinnosti boli a sú aj milé 🙂 A práve tou milou a krásnou, ktorá mi vyčarila úsmev na tvári bolo aj naše stretnutie a spolupráca na projekte knihy Čarovný Spiš. Bolo to inovatívne, tvorivé a malo to zmysel. Mrzí ma, že akcie, ktoré sme mali popripravované, a na ktorých som chcela knihu predstaviť a prezentovať sme museli zrušiť. Ale neutápam sa v slzách, pretože jej čas určite príde. 🙂 Čo sa mňa a blízkeho okolia týka, kniha sa stretla s pozitívnou odozvou – nič iné som ani nečakala… 🙂 Verím, že naše stretnutie nebolo náhodné a že naša spolupráca môže pokračovať aj na ďalších projektoch.

Adriana Tkáčovástarostka Spišský Hrušov
Čarovný Spiš

Ďakujem za knihu . Je spracovaná zaujímavo a určite upúta nielen domácich , ale aj návštevníkov regiónu. Prajem Vám veľa úspechov do ďalších projektov.

Július VachmanskýStarosta obce Mlynica
Čarovný Spiš

Mne osobne sa kniha veľmi páči a musí povedať, že veľmi pekne stvárňuje  kraj, v ktorom som sa narodil a prežil väčšinu môjho života.  Ja som ju ešte nerozdával, ľuďom, nakoľko čakám na vhodnú príležitosť, ale
určite každému urobí radosť. Som poctený, že aj Tvarožna ako farnosť má  tam svoju prezentáciu.  Patrí Vám veľká vďaka.  Nech sa Vám aj naďalej darí vo vašej práci.

Valentín Kokoruďasprávca farnosti
Čarovný Spiš

Kniha Čarovný Spiš už bola prezentovaná ako dar obce  poslancom obecného zastupiteľstva a pracovníkom obecného úradu. Ohlas je veľmi pozitívny. Preto chcem aj touto cestou poďakovať za spoluprácu a zaželať Vám mnoho úspechov vo vašej práci.

Ing. Ján Grešstarosta

Knihu síce objednávalo naše občianske združenie, ale na podkladoch sme majoritne pracovali mi, tak to bolo dopredu dohodnuté. Kniha mala v našom prípade byť odovzdávaná oceneným v rámci osláv 785. výročia prvej písomnej zmienky o obci Margecany. Je treba ale povedať, že kniha je hodnotným dielom a preto som rád, že sme našli spôsob ako byť účastný v tejto knihe, pretože, ako som uviedol, kniha bude darom pre ocenených a som presvedčený, že hodnotným darom.

Ing.Igor Petrikstarosta obce Margecany
Čarovný Spiš

Kniha Čarovný Spiš sa naozaj veľmi vydarila, v súčasnosti ju používame ako poďakovanie pre ženy, ktoré v našej obci pre obyvateľov nezištne ušili rúška a aj oni ocenili jej spracovanie.

Ing. František Pavolstarosta obce Jamník
Čarovný Spiš

S knižnou edíciou Čarovný Spiš sme nadmieru spokojní. Zatiaľ ju máme síce iba na sklade, ale dúfame že v krátkej dobe ju budeme môcť ponúknuť našim občanom a návštevníkom obce na predaj.

Ing. Zoltán Vargastarosta
Čarovný Spiš

Knihu Čarovný Spiš sme si objednali v predstihu k nášmu výročiu – v máji 2022 bude mať škola 100 rokov a toto by mal byť darček pre účastníkov osláv. Preto je zatiaľ celý náklad v našom sklade. Ale pár ľudí knihu videlo a veľmi sa im páčila. Verím, že sa bude páčiť aj našim hosťom. Ďakujem Vám za spoluprácu a prajem ešte veľa takýchto krásnych publikácií.

Šarlota Múdra riaditeľka Spojená škola internátna Levoča

Za celý kolektív sa Vám chcem poďakovať za trpezlivú a profesionálnu spoluprácu s našou školou na tvorbe publikácie Bánovce n. Bebravou a okolie z neba. Výsledok spolupráce nás príjemne prekvapil, kniha je super. Do budúcna Vám a celému vášmu pracovnému tímu želáme veľa pozitívne naladených klientov.

Mgr. Daniela Mócikováriaditeľka ZŠ Rybany
Bánovce nad Bebravou a okolie z neba

Milí Bánovčania. Tento týždeň ku mne dorazila publikácia “ešte horúca z tlačiarne” Bánovce nad Bebravou a okolie z neba. Teší má, že aj mňa vydavateľstvo oslovilo a mohol som sa aspoň veľmi malým pričinením podieľať na obsahu svojou podnikateľskou aktivitou. Skutočne je to výborne dielo plné krásnych záberov na náš kraj. Verím, že čoskoro sa dostane aj Vám do rúk a s nadšením si ju pri večernom víkendovom pohári vina pozriete. Stojí to za to!

Ing. Jaroslav Kyselica, štúdio EDAR Technologies
Bánovce nad Bebravou a okolie z neba

Ďakujeme veľmi pekne za krásnu publikáciu, máme z nej radosť. Prvé kusy sa nám rozpredali v nedeľu po Bohoslužbách v našich dvoch kostoloch. Verím, že budú potešením pre mnohých domácich rodákov i zahraničných hostí. Ďakujeme za Váš čas, námahu, nasadenie, i srdce, ktoré ste do tohto diela vložila! Vážime si to! Nech sa Vám veľmi darí i naďalej!

Ivo a Renáta Madzinovci, evanjelickí farári Bánovce nad Bebravou, časť Horné Ozorovce
Bánovce nad Bebravou a okolie z neba

Za Gymnázium Bánovce n. B. zatiaľ iba stručne – sme nadšení, publikácia sa nám veľmi páči. Keď budem mať viac času, opíšem ďalšie svoje dojmy. Ďakujeme veľmi pekne za naozaj krásnu, kvalitnú a zaujímavú publikáciu.

RNDr. Elena Kacvinská, riaditeľka Gymnázia Janka Jesenského
Bánovce nad Bebravou a okolie z neba

Pekný deň. Kniha je úžasný dokument o meste a okolí. Tip na krásny darček pred Vianocami. Ďakujem za spoluprácu. Prajem veľa úspechov.

Mgr. Renata Gieciová, riaditeľka ZŠ Školsk

Kniha z neba nás veľmi oslovila už len pri jej prevzatí. Obal je veľmi príjemný a na pohľad veľmi lákavý. Obsah knihy je robený s precíznosťou a krásou. Pohľady z neba sa nám nenaskytnú skoro vôbec, a tak táto kniha je príjemným sprevádzaním po dedinkách v našom okolí. Človek sa čo to dozvie a niečo ho aj milo prekvapí. Potešili ste nás, že ste nám ukázali ako dedinka Forbasy vyzerá. Naše počiatočné písmeno F a tvar dedinky nás mnohých prekvapili. Ďakujeme Vám za skvelú prezentáciu našej obce a informácie o nej.

Michal Hanečákstarosta obce Forbasy

 Sú to nádherné knihy, som rada, že žijem v takej nádhernej krajine

 

Mgr. Miriama Zibolenová, PhD.Slovenská národná knižnica

Dobrý deň, reakcia na knihu je krásna nič viac netreba dodať. Ďakujeme.

Andrej Barcík starosta obce Trenč

Spolupráca so spoločnosťou bola profesionálna, jej pracovníci reagovali pružne a operatívne zapracovali všetky naše pripomienky a návrhy. S výsledkom sme veľmi spokojní.

Jozef Kušnír Krajské múzeum v Prešove

Dobrý deň kniha, je fantastická!!! Úžasné dielo , gratulujem… prajem Vám veľa úspechov a nápadov vo Vašej tak náročnej a zároveň nádhernej práci, pohodu v rodine…, pozdravujem celý Váš kolektív , prajem krásny deň.

Mgr. Viera Rubintová starostka obce Veľké Dravce

Sme veľmi radi, že aj formou vami vydanej knihy sa môže prezentovať náš región a naša škola. Veľmi sme sa jej potešili.vami upravené použité texty sú veľmi dobré a výstižné, použité fotografie naozaj kvalitné a formát veľmi praktický.Určite knihu využijeme pri oceňovaní našich najlepších žiakov a učiteľov, či ako „prezent“ pri príležitosti 60. výročia vzniku našej školy Je vhodná aj ako dar pre naše družobné umelecké školy v zahraničí

PaedDr.Lívia Hrušková riaditeľka ZUŠ Modrý Kameň

Sme veľmi radi, že ste nás navštívili a ponúkli nám možnosť zapojiť sa do Vášho zaujímavého projektu. Kniha Čarovný Liptov sa Vám veľmi vydarila, každý kto knihu otvorí obdivuje krásne fotografie aj celkové spracovanie a jej formát. My sme radi aj z toho, že sme si objednali pár kusov knihy navyše, a môžeme tak potešiť viac našich obchodných partnerov a zákazníkov. Prajem Vám aby aj ostatné vydania kníh, boli také pekné ako Čarovný Liptov. Ďakujem Vám v mene celej firmy.

TATRA-TRADE, s.r.o.

Knihy nám boli doručené. Klobúk dole, úžasný projekt, úžasná práca. Až mi je ľúto, ze je kniha s tak famóznymi fotografiami v malom formáte.
Poprosím odovzdajte moje VEĽKÉ ĎAKUJEM všetkým kolegom.

obec Zemiansky Vrbovok

Pred pár dňami som obdržal zásielku a bol som veľmi prekvapený jej obsahom. Ešte väčšie prekvapenie nastalo, keď som si začal listovať Čarovným Liptovom Som vďačný za knihy a zároveň aj chcem poďakovať za to, že aj moja fotografia môže takto potešiť vašich čitateľov, alebo obdivovateľov krásnych kútov Slovenska.

Ladislav Husár

Chcem veľmi pekne poďakovať za knihy Čarovný Liptov. Je nádherná, krásne fotografie, profesionálny prístup. Ľutujem, že sme ich napriek Vaším výzvam, neobjednali viac. Verím, že takto „očarených“ odberateľov bude viac a budete robiť dotlač. Určite sa potom pripojíme.

Pilex s.r.o.

Srdečná vďaka za zaslanie kníh. Kniha je veľmi pekne spracovaná. Bude to isto krásny darček. Už ich postupne rozdávame ako dar pre našich priateľov, hostí, lektorov alebo ako odmenu pre úspešných a šikovných maturantov… V júni k nám prídu hostia z Indie, takže kniha poputuje až tam. 🙂

Lucia KajanováGymnázium sv. Františka z Assisi

Po preštudovaní knihy ja osobne mám ten najlepší pocit. Z ohlasov tých, ktorí knihu zatiaľ videli, môžem uviesť len samú chválu. Ďakujem Vám ešte raz za vydanie knihy a za spoluprácu.

Štefan Klusstarosta obce Predmier

Kniha Čarovne Slovensko 2 je veľmi hodnotným a reprezentatívnym čítaním nie len pre domácich, ale aj pre zahraničných partnerov. Ukazuje krásy Slovenska oku lahodiacou formou aj pri opätovnom čítaní. Je veľmi nevtieravým spojením reklamy a prírodných krás. Celému kolektívu CBS patrí naša vďaka za ich tvorbu, ústretový prístup a zapálenie sa pre tento  spoločný projekt.

Mgr. Daniela IžoldováAGRO TAMI, a.s.

Už pri prvom kontakte s touto jedinečnou publikáciou som bol nadšený z jej pozitívnej energie. Veľké množstvo prenádherných fotiek z nášho krásneho Slovenska dáva možnosť uvedomiť si aká je naša domovina očarujúca a stále prekvapujúca. My, ako firma Slovizol z Nitry, sme hrdí na skutočnosť, že sme mohli byť prítomní pri vzniku tejto skutočne vydarenej knihy o našom Čarovnom Slovensku. Knihe želáme veľa úspechov u nás aj vo svete a množstvo očarených čitateľov a priaznivcov.

Stanislav SedlárSlovizol s.r.o.

Veľká pochvala z mojej strany za komunikáciu s klientom! Knihy boli dodané podľa plánu. Páčia sa nám, uvidíme ešte čo povedia naši šéfovia vo Viedni, ale za nás veľké ĎAKUJEME .

Ďakujeme CBS vydavateľstvu s ponukou podieľať sa na 2. vydaní obrazovej publikácie Čarovne Slovensko a ich ochotou vytvoriť špeciálne vydanie vytlačené na dizajnovom papieri PERGRAPHICA® vyrábanom v rakúskom závode Mondi. Spojenie neobyčajných fotografií prírody a nenatieraného papiera naplnilo naše očakávania a výsledkom je pútavá publikácia príjemná nielen pre oko čitateľa, ale aj na dotyk. Spolupráca na projekte prebiehala v dostatočnom časovom predstihu, kde boli jednotlivé kroky postupne komunikované cez projektovú manažérku, čo do značnej miery sprehľadnilo a zjednodušilo celý proces prípravy materiálov a korektúr textu bez časového tlaku pred samotnou tlačou knihy. Prajeme veľa nadšených čitateľov a ďalších zaujímavých projektov.

Ľudmila UjmiakováMondi SCP, a.s.

Ďakujem za bezproblémovú spoluprácu a vynikajúcu komunikáciu.Všetko sa uzavrelo k našej spokojnosti. Kniha je krásna a všetkým sa páči. Každopádne máme teraz k dispozícii reprezentatívnu publikáciu, ktorú s hrdosťou vieme prostredníctvom našich hostí posielať do všetkých kútov sveta. Prajem Vám veľa úspechov vo Vašej ďalšej práci!

Ľudmila Kundríková Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach

Dobrý deň, kniha Slovenské hrady a zámky z neba sa mi veľmi páčila z hľadiska celkového spracovania fotiek a popisu k nim, prínosom bol aj text v anglickom jazyku. Knihu som si kúpila pre seba a aj ako darček pre rodinu a známych žijúcich v zahraničí, aby nezabudli z akého krásneho kúta Zeme pochádzajú. Ďakujem a prajem veľa úspechov pri tvorbe ďalších krásnych projektov

Jela Urbanovázákazník e-shopu

Dobrý deň, Máme už zopár Vašich kníh a sú ozaj krásne. Zatiaľ sa páčili každému, koho sme nimi obdarili. Možno by som privítala väčší rozmer, v ktorom by mohli byť väčšie fotografie… na druhej strane je skladnejšia a momentálne pre nás je menej nákladné ju zasielať, lebo my sme ju poslali už aj do Chorvátska, Poľska, dokonca aj do USA. Možno sú pre mňa tie fotky v knihách preto malé, lebo prvé stretnutie s Vašimi fotkami „z neba“ som zažila v Maxe v Prešove a v obrovských formátoch a vtedy som si povedala že z nich aspoň jednu musím mať…. úplne ma dostali, hlavne Bardejov, Zborovský hrad okolo ktorého chodievame na našu chatu a pravoslávny kostol v Prešove

Ing. Daniela CuperováOTPK-SK, s.r.oBardejov

Kniha Tatry a Zamagurie z neba má veľmi pekné letecké snímky a praktickú veľkosť. Knihe niet čo vytknúť (páčila by sa nám cena). Stala sa našim darom pre všetkých majiteľov penziónov (5) a chát (57) v našej obci, ktorí z nej boli nadšení. Ďakujeme.

Ing. PovalačováŠtôla

Dobrý deň. V prvom rade sa chcem poďakovať za nádherne spracovanie hradov na Slovensku a tiež že som mohol prezentovať našu obec. Páčili sa mi krásne zábery hradov z lietadla a spracovanie povestí, niektoré som ani nepoznal. Nič by som nespravil inak. Knihy sme využili ako darčeky pre občanov. Ešte raz chcem poďakovať za nádhernú publikáciu a teším sa na ďalšiu spoluprácu, lebo nám budete spracovávať foto obce z lietadla.

Juraj Vozárstarosta obceKremnické Bane

Kniha Horná Nitra z neba je veľmi pekná kniha, dávame ju ako darček rôznym návštevám. Aspoň vieme, kde všade sme ešte neboli. (ešte taký detail – keď sme boli 1.4.2016 na Kľaku, tak dvojkríž bol spadnutý). Pekný deň.

Katarína Cipovovásekretárka starostu obceLehota pod Vtáčnikom

Celkový dizajn knihy sa mi páči, fotografie sú čisté a farebné, dozvedela som sa veľa nových informácii. Kniha ma celkovo zaujala. Zatiaľ som ju použila ako prezent pre hostí, ako tombolu na plese, ai.

Mgr.Ľubica Pankievičovástarostka obce Varhaňovce

Dobrý deň, na knihe sa nám páčil námet – spropagovanie regiónu z leteckej perspektívy. Knihu využívame na oceňovanie najúspešnejších žiakov školy a ako pozornosť podnikateľským subjektom a sponzorom školy. Ďakujeme.

Mgr. Eva RemetováSúkromná stredná odborná školaBardejov

V knihe sú naozaj veľmi pekné zábery Hornej Nitry a pozoruhodné je, že z tej výšky niektoré miesta ktoré som poznal vyzerajú úplne inak. Knihu dávam ako prezent mojim obchodným partnerom a blízkym známym.

Ing. Janáč IgorHAS centrum s.r.o.Prievidza

Všetky fotky sú úžasné. Knihu využívam tak, že ju podarujem priateľom alebo výnimočným obchodným partnerom a rodine. Všetci sú knihou nadšení.

Monika KovačikováKomatop, s.r.o.Prievidza

Vážený pán Milan Paprčka, naša obec si objednala od Vašej firmy letecké fotografie, ktoré nám boli nedávno doručené. Touto cestou by sme sa Vám chceli úprimne poďakovať za nádherné a veľmi kvalitné fotografie, ktoré ponúkajú širokej verejnosti možnosť vidieť našu obec aj z úplne iného uhla. S Vašou prácou sme nadmieru spokojní a Vašu firmu budeme určite odporúčať ďalej.

František Szőcsstarosta obceGbelce

Vážené vydavateľstvo, ďakujeme za spoluprácu aj my. Takto si predstavujem fungovanie firmy, ktorá chce slúžiť na podporu turistického ruchu na Slovensku. Od objednávky až po dodávku, cez systém priebežného informovania, všetko na jedničku! Prajem veľa úspechov v ďalšej činnosti.

Antónia SulírováHREBIENOK RESORT

Aj ja ďakujem za skvelú spoluprácu, mapa je skutočne pekná – malý formát si pochvaľujú turisti a ten veľký zase zdobí náš hotel a mnohí sa pri ňom pristavujú. Prajem Vám veľa ďalších úspechov.

Jana ŠtupákováTATRA HOTEL

Ďakujeme za Váš email. Urobili sme kontrolu z našej strany, je to V PORIADKU.Musím za seba povedať, že sa Vám veľmi podarila, myslím si, že bude mať úspech.Nádherné fotografie a zaujímavé prezentácie. Je v nej všetko, čo by som od takej knižky očakávala a určite nikto nečakal , že ten pohľad zhora nám všetkým dá iný pohľad na Prievidzu a okolie.Vidieť , že ste všetci urobili veľký kus nie ľahkej práce, preto Vám budem fandiť, aby sa to odrazilo na predaji. Teším sa na to, kedy ju budem mať v ruke osobne a deťom ukazovať ten svet zhora, aby aj oni spoznali tú krásu a všetko s tým spojené.Držím palce, aby jej vydanie prebehlo bez problémov a mali ste veľa spokojných odberateľov.

Ľubomír KováčUNICO

Dobrý deň, ku knihe ani niet čo písať, pretože spĺňa naše predstavy. Myslím si, že sme spolu komunikovali pravidelne, vy ste vystihli naše predstavy- text, foto. Ako celok kniha predstavuje na veľmi dobrej úrovni zachytenú Trnavu z viacerých hľadísk. Poteší oko Trnavčana a príjemne prekvapí príležitostného návštevníka, ktorý si obraz o Trnave dotvorí listovaním v peknej publikácii .Citlivo zvolené snímky a široký záber informácií robí z publikácie hodnotný darček s výraznými hodnotami. Ešte raz ďakujeme. S pozdravom

J. Sršňová a kol.SOŠ automobilováTrnava

Veľmi pekne Vám ďakujem 🙂 Mám veľkú radosť, lebo nie je deň, kedy by sme nevideli za pekného počasia cyklistov pri našej mape. Je umiestnená cez ulicu oproti nášmu úradu, aj keď máme malinký rozpočet, som rada, že sme v ňom našli prostriedky na mapu. Ďakujem za spoluprácu a želám všetko dobré.

Ing. Silvia Masárovástarostka obceVeľké Bierovce

Dovoľte v mene našej firmy poďakovať za krásnu publikáciu knihy „Poprad z neba“. Spracovanie, fotografie aj texty sú prevedené na vysokej úrovni. Verím, že tak ako mne, tak aj naším obchodným partnerom táto kniha pohladí dušu aj myseľ. Prajem Vám aj celému kolektívu veľa zdravia, nápadov a veľa pracovných úspechov. Pozdravujem a prajem pekný deň.

Soňa KupčováTOL Poprad

Prajem pekný deň, ďakujem pekne za doručenie máp. Touto cestou vyslovujem poďakovanie za mapy, ktoré sú perfektne vypracované. Zatiaľ som zaznamenala na maľované mapy len kladné ohlasy. Do budúcna nám budú slúžiť ako perfektný propagačný materiál. Pekne ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Tatiana Klimovástarostka obceKociha

Mapa je krásna, užitočná nielen pre deti, ale aj pre dospelých, aj my sami v múzeu sme sa dozvedeli veľa nových užitočných informácií o svojom okolí. Dúfame, že o ňu bude záujem aj zo strany návštevníkov a čoskoro budeme pýtať ďalšie kusy. Za kolektív múzea Vám prajem veľa pracovných úspechov vo Vašej tvorivej práci.

Mgr. Zlatica FulajtárováSlovenské národné múzeum, Múzeum bábkarských kultúr a hračiekhrad Modrý Kameň

Dobrý deň, mapa bola veľmi pekná a správne načasovaná. Rozdali sme ju našim žiakom spolu k vysvedčeniam ako sprievodcu na letné prázdniny. Darčeku sa veľmi potešili. S pozdravom.

Ing. Soňa Zahorcsekováprednostka OcÚPribeta

Dobrý deň, tento týždeň k nám dorazili maľované mapky od vás, kde máme naše dve maľbičky- obec Jaslovské Bohunice. Chcem sa vám veľmi pekne poďakovať, že sme mohli byť súčasťou tohto projektu. Mapky sú pekné, celé je to veľmi milé. Teší ma najmä to poďakovanie s diplomom mojim dvom dievčatám, ktoré maľovali. Dievčatá boli veľmi rady a ja vďaka vám môžem byť hrdou súčasťou dobrej veci.Prajem vám ešte veľa vydarených projektov a v mene ZUŠ Jaslovské Bohunice vám ešte raz veľmi Ďakujem.Pekný deň,

Jana Schmizingováučiteľka, výtvarný odbor

Dobrý deň .Kniha sa nám veľmi páči. Je to naozaj super nápad, takto propagovať a dávať do povedomia jednotlivé regióny Slovenska. Ešte raz ďakujem za spoluprácu a želám veľa tvorivých chvíľ v budúcnosti a veľa spokojných klientov.

Katarína HanicováProject ManagerBK, a.s

Výsledok vašej práce a kolektívu s ktorým spolupracujete je veľmi pozitívny. Knihy objednávateľ dostal, páčilo sa mu spracovanie a celkový výstup, čo aj mňa, ktorá som im pomáhala teší. Veď vždy musí potešiť, keď výsledok splní očakávanie nielen autorov, ale aj ďalších čitateľov, ktorým je určená.

Helena KrálikováKatolícka cirkevná farnosťPartizánske

Pekný deň Vám praje Obec Liptovská Sielnica. Hlboko sa skláňame pred týmto dielom, kniha je naozaj neskutočne krásna, pochváľte všetkých, čo na nej pracovali.Ďakujem za spoluprácu

Igor Guráňstarosta obce Liptovská Sielnica

Vážené vydavateľstvo, dostala sa mi do rúk publikácia Čarovná Orava. Darovala mi ju sestra, ktorá žije na Orave. Dostal som to k peknej 70tke. Už titulka ma očarovala. Veľa fotiek je nádherných až neskutočných. Cením si prácu fotografov. Fotky sa zrejme nepodarili hneď na 1x. Museli si odsedieť resp. počkať na tú pravú chvíľu na fotenie, správny okamžik. Vybrali ste aj dobrý formát knihy, pozdĺžny, kde viac vynikne nasnímaná, poskladaná panoráma

Čarovná Orava

Ďakujem, za dobrý nápad a úspešnú realizáciu, bolo mi potešením spolupracovať s Vami na tomto projekte. Myslím, že ste naozaj významne prispeli k 100. výročiu vzniku Československa. Táto mapa Vás bude reprezentovať a zostane ako veľmi pekná pamiatka. Prajem všetko dobré, hlavne veľa zdravia, šťastia, pohody a samé dobré nápady.

Štefan SúkeníkKINEKUS s.r.o.

Dobrý deň. Historická mapa ČSR napokon dorazila včera aj k nám do Zvolena. Môžem k nej napísať asi len toľko, ako už dávnejšie. Mapa je vizuálne veľmi pekná a graficky prepracovaná. Osobne sa mi páči, že pri prehľade prezidentov neboli použité fotografie, ale maľované portréty. Mapu pekne dopĺňa aj prehľad vývoja bankoviek a štátnych znakov. Som tiež rada, že sa podarilo vylepšiť aj textovú časť mapy, ktorá za grafikou zaostávala. Samozrejme, nejaké úpravy v texte by sa dali urobiť stále, ale to už je aj vec osobného nastavenia čitateľa. Na záver by som sa chcela tiež poďakovať za spoluprácu, ako aj za možnosť podieľať sa na projekte historickej mapy ČSR. Tešíme sa na ďalšie spoločné projekty

Mgr. Lucia ČEKOVSKÁLESY SR

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01, Banská Bystrica
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101
info@cbs.sk