September bol bohatý na udalosti

1. 10. 2020Novinky

Tohtoročný september sme odštartovali na Minimaratóne v Banskej Bystrici, ktorý každoročne podporujeme. Pre víťazov v jednotlivých kategóriach sme pripravili výherné balíčky a jeden šťastlivec vyhral aj Zážitkový let z Dobrej Nivy. Okrem iného sme mali pod Pamätníkom SNP postavený aj stánok, v ktorom boli pripravené hry pre deti aj dospelých. 

O týždeň neskôr sme sa presunuli na Horehronie do Heľpy, kde sa konala firemná akcia. Tento rok, vzhľadom na situáciu s Covidom, sme mali skromenjšiu akciu bez kolegov z Čiech a bez našich rodinných príslušníkov, ale ani to nám nezabránilo zorganizovať najlepšiu firemnú akciu v histórii firmy. Piatok sme odštartovali obchodníckou poradou a následne sme pokračovali vyhodnotením najlepších zamestnancov za prvý polrok 2020. Večer sme sa neformálne zabávali penzióne Majk v Heľpe. Na druhý deň akcia pokračovala počas 3. ročníka VKÚ výstupu na Kráľovu hoľuPočasie nám prialo a zdolali sme vrchol Kráľovej holi v hojnom počte. Okrem nás sa výstupu zúčastnilo ďalších 140 turistov, pre ktorých naši kolegovia Editka Flašková Majka Fabryová, Katka Mozolová, Milan Jančovič a Mirko Melicher varili kapustnicu, ktorá po celodennej túre padla vhod. Ako sami účastníci potvrdili táto firemná akcia bola najlepšia!

Vyzerá to tak, že sme sa počas septembra len zabávali, ale nie je to tak. Usilovne sme pracovali a vydali sme knihu Levice a okolie z neba a Banskú Štiavnicu a okolie z neba z edície Slovensko z neba. Obe knihy samozrejme nájdete aj v našom e-shope, kde sme našu ponuku rozšírili o administratívnu mapu Slovenska a maľovanú mapu – Spoznávame Slovensko.

V našom múzeu sme pre návštevníkov pripravili skladačku maľovanej mapy Slovenska a obrovské pexeso s pamätihodnosťami Slovenska, ktoré určite obohatili naše prehliadky.

múzeum

Takýto bol náš september a už sa tešíme nato čo prinesie október.

Pin It on Pinterest

Share This