September bol plný udalosti

4. 10. 2021Novinky

Tohtoročný september sme už tradične odštartovali na Minimaratóne v Banskej Bystrici, ktorý každoročne podporujeme cenami pre víťazov jednotlivých kategórií. Aj tento rok jeden šťastlivec vyhral aj Zážitkový let z Dobrej Nivy. Nechýbal ani náš stánok, v ktorom boli pripravené hry pre deti aj dospelých. 

Minima

O týždeň neskôr sme sa presunuli na Horehronie do Heľpy, kde sa konala firemná akcia. Piatok sme odštartovali obchodníckou poradou a následne sme pokračovali vyhodnotením najlepších zamestnancov za prvý polrok 2020. Večer sme sa neformálne zabávali v penzióne v Heľpe. Na druhý deň akcia pokračovala počas 4. ročníka VKÚ výstupu na Kráľovu hoľu, kde sme uviedli do života náš Turistický atlas Slovenska.Počasie nám prialo a zdolali sme vrchol Kráľovej holi v hojnom počte. Okrem nás sa výstupu zúčastnilo ďalších 180 turistov, pre ktorých naši kolegovia Editka Flašková ,Katka Horáčeková, Milan Jančovič a Bohdan Jankovič varili fazuľovicu, ktorá po celodennej túre padla vhod. 

A aby toho nebolo málo ďalšiu sobotu sme pokračovali na letisku Dobrá Niva, kde sme zorganizovali letecký deň pre našich čarovných fotografov, vďaka ktorým vzniká jedinečná edícia Čarovné Slovensko.  Pre fotografov sme pripravili zážitkové lety ponad Banskú Štiavnicu alebo zámok Vígľaš.

Vyzerá to tak, že sme sa počas septembra len zabávali, ale nie je to tak. Usilovne sme pracovali a vydali sme knihu Ružomberok a okolie z neba, Dolný Kubín a okolie z neba a Lučenec a okolie z neba z edície Slovensko z neba. Knihy samozrejme nájdete aj v našom e-shope, kde sme našu ponuku rozšírili o darčekové predmety z dielne VKÚ Harmanec ako napríklad MAPrnček alebo MAPľaška.

Murivom priamo z Hradu Slovenská Ľupča sme pokrstili knihu Čarovné hrady a zámky Slovenska, ktorú sme uviedli do života práve na tomto hrade. Pre protipandemické opatrenia sa krst knihy uskutočnil iba v komornejšej atmosfére. Krst knihy sa uskutočnil počas zasadnutia predstavenstva Banskobystrickej regionálnej komory Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory. Jej krstným otcom sa stal predseda predstavenstva miestnej komory Július Kriváň.

 

Takýto bol náš september a už sa tešíme nato čo prinesie október.

Pin It on Pinterest

Share This