Žiadne produkty v košíku.

Súťažte s nami o krásne knihy každý pondelok v marci!

2. marca 2021

Marec je mesiac knihy už niekoľko desiatok rokov. Konkrétne to je už od roku 1955, kedy ho v bývalom Československu vyhlásili na počesť Mateja Hrebendu Hačavského. Cieľ bol naozaj jednoduchý – chceli tak podporiť záujem o knihy. Práve spomínaný Hrebenda je s marcom spojený i inak. V tento mesiac sa narodil i zomrel. Bol to šíriteľ slovenskej a českej knihy a aj keď bol slepý, jeho hendikep mu nijako nebránil v jeho vášni – zbieraní kníh

V rámci tohto mesiaca  sme sa rozhodli organizovať každý pondelok v marci súťaž o knihu z našej produkcie. Súťaž bude prebiahať na našom FB profile Vydavateľstvo CBS. 

Zapojiť sa bude veľmi jednoduché. My vám položíme jednoduchú otázku a vy na ňu odpoviete. Automaticky budete zaradení do žrebovania o krásnu knihu z našej produkcie. Môžete sa tešiť na knihy z edície Čarovné Slovensko alebo Slovensko z neba.

Sutaz

Neváhajte a zapojte sa! Hráme každý pondelok v marci. Stačí sledovať náš Facebook a všetko sa dozviete 🙂 Tešíme sa na Vaše odpovede!

Fakturačné údaje

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram