SKCZPL

Výpredaj v Kynceľovej – 26.11.2022

21. novembra 2022

Novinky

Výpredaj v Kynceľovej!

Dňa 26.11.2022  sme si pre vás pripravili jedinečnú akciu! Využite jedinečnú šancu v sobotu 26.11.2022 na nákup leteckých a čarovných kníh za cenu, ktorá sa už nebude opakovať!! Knihy staršieho vydania, ale aj  vybrané knihy novšieho vydania získate za neuveriteľnú cenu 3 EUR za ks! Okrem iného pri tejto príležitosti budete môcť navštíviť aj naše múzeum máp, ktoré bude v túto sobotu OTVORENÉ.

Všetky vydané knihy si môžete pozrieť aj v našom v e-shope.

Príďte v sobotu 26.11.2022 od 8 do 14 do našej podnikovej predajne, ktorú nájdete na adrese Kynceľová 77 a nakúpte výhodne naše jedinečné KNIHY.

A máme aj pre vás pripravenú novinku. V rámci expozície múzea máme pre našich návštevníkov k dispozíici aj letecký simulátor.  Chcete zažiť pocit, ktorý prežíva pilot v kokpite lietadlá? Táto novinka, ktorá je súčasťou múzea to umožní každému nadšencovi lietania. Nasadením VR okuliarov na 3D virutálnu realitu zažijete to, akoby ste sa práve nachádzali na mieste pilota. 

Tešíme sa na vás!

Parkovanie je možné pred našou budovou. 

CBS spol.,s.r.o. si vyhradzuje právo na zmeny podmienok výpredaja. Akčné ceny kníh sa týkajú iba tejto výpredajovej akcie pri nákupe priamo v podnikovej predajni CBS spol., s.r.o..