SKCZPL

100. jubilejná kniha nášho vydavateľstva

27. augusta 2019

Novinky

Naše vydavateľstvo dosiahlo úžasný milník na česko-slovenskom trhu. V auguste sme vydali 100. knihu z edície Slovensko z nebaČarovné Slovensko a Česko z nebe. Kniha Stará Ľubovňa a okolie z neba bola 100. česko -slovenská kniha, ktorá patrí do unikátnej edície Slovensko z neba, ktorá ponúka netradičný pohľad na  známe, ale aj menej neznáme miesta na Slovensku pohľadom zhora.

Prvú knihu z edície Slovensko z neba sme vydali v roku 2013, kde sme priniesli netradičný pohľad na naše krásne slovenské hory v knihe Slovenské hory pohľadom vtákov. Odvtedy sme vydali knihy pre každý jeden slovenský región ako napríklad Horehronie z neba, Abov z nebaZemplín z nebaTekov z neba a mnohé ďalšie. Takisto sme nezabudli ani na nádherné slovenské mesta ako Banskú Bystricu, BratislavuŽilinu, Košice, ale aj iné. V súčasnoti pracujeme natom aby každý okres na Slovensku mal svoju knihu z neba a v tejto ceste sa nám aj darí. Priniesli sme vám už okresy Zlaté MoravcePiešťanyKomárnoNové Zámky… Pracujeme na ďalších ako Prešov, Hlohovec, Prievidza a do budúcnosti prídu aj ďalšie okresy.

Naše sesterské vydavateľstvo v Čechách vydalo svoju prvú knihu z neba v roku 2016 a ukázalo Brněnsko netredičným pohľadom zhora v publikácií Brněnsko z nebe. Doteraz sme v českej edícii sme vydali 33 kníh a budú pribúdať ďalšie.

V roku 2017 sme sa rozhodli priniesť na Slovensko projekt,ktorá nemá obdobu nikde vo svete pričom spája niekoľko desiatok tých najlepších slovenských fotografov a najmä vďaka ním vznikajú publikácie Čarovného Slovenska, ktoré ukazujú naše krásne regióny v čarovnom svetle.

Stará Ľubovňa a okolie z neba je 100. kniha nášho vydavateľstva, ale určite nie je posledná.  Už teraz pre vás pripravujeme tituly, ktoré vám prinesú jedinečný pohľad na krajinu.