Marcel Bosnyák
Marcel Bosnyák
4. Máj, 2022
Peter Uherčik
Peter Uherčik
12. December, 2021
Super produkty, super komunikácia p. Farkašovej, určite sa ešte vrátim na nákup.
Mária Medveďová
Mária Medveďová
29. Jún, 2021
Martina Janovcová
Martina Janovcová
29. Január, 2021
Amazing Slovakia
Amazing Slovakia
16. Október, 2020
Krásne knihy o Slovensku , najlepsie turistické mapy VKÚ 👍🏻
Rastislav Polgár
Rastislav Polgár
11. December, 2019
Gabriel Zsigmond
Gabriel Zsigmond
7. November, 2019
Jan Bukovec
Jan Bukovec
4. Október, 2019
Zobraziť všetky referencie na Google

Ostatné referencie

Urobili ste jednu nádhernú knihu a prezentáciu Levíc a okolia. Kniha je sama o sebe krásna nadherná, každému keď som ju ukázal tak odpadol, každý si tam našiel to svoje čo sa mu páči najviac. Je naozaj krásne a kvalitne vypracovaná, kvalitný papier, krásne žiarivé farby, poetický text. Ďakujeme veľmi pekne, že ste spravili toto úžasné a pre mňa hodnotné dielo.

Ing. Škarba

PROAGROS Levice, s.r.o.

Spolupráca s Vami bola bez chyby, všetko bolo vyriešené k spokojnosti, spolupráca bola na úrovni, všetko čo sme chceli bolo zapracované v našej prezentácii. Knihu využívame ako dar hlavne pre našich partnerov, návštevy ale venoval som ju aj k priležitosti v dome seniorov- jubilantom, veľmi veľmi sa im páčila a boli potešení. Ďakujeme

Seneši

starosta
Obec Čajkov

Knihu sme darovali rôznym ľuďom, ktorí nám pomáhajú a spolupracujú s našim centrom ako také poďakovanie a prezent. Dokonca som ju daroval aj Ukrajincom, ktorí tu boli u nás dva mesiace, pekná pamiatka a aj prezent. Krásne reprezentuje Levice a okolie a pamätihodnosti mesta. Ja som spokojný s Vašou prácou aj s jej výsledkami. Komunikácia bola jasná, na všetkom sme sa dohodli a pravidelne sme spolu boli v kontakte. 

Hamaliar

riaditeľ
Centrum voľného času Levice
Očakávania boli naplnené. Knihu sme darovali. Ľudí kniha veľmi zaujala, boli len pozitívne ohlasy. Pekné pôsobivé a netradičné spracovanie informácií o meste Levice a jeho okolí. Komunikácia prebiehala dynamicky a pružne, čo sa vždy veľmi cení. Za mňa môžem povedať, že som bol veľmi spokojný.

Cirkevný zbor ECAV na Slovensku Levice

ThDr. Martin Riecky
Pri viacerých priležitostiach sme knihu darovali a ohlasy boli výborné, bola veľmi pekne spracovaná. Komunikácia bolá výborná, naozaj môžem povedať len pozítivne, komunikovali sme spolu každú chvíľku, o všetkom sme boli pravidelne informovaní. Prezentácia bola spracovaná podľa dohody a kniha a jej obsah naozaj kvalitný.

Hamar

CLIENT SERVICE, s.r.o.

Spolupráca bola veľmi dobrá, sme spokojní aj s postupom v procese keď sa kniha tvorila s komunikáciou všetko prebehlo profesionálne a ústretovo. Knihu využívame na marketingové účely ako prezent pre návštevy, ktoré k nám prídu. Boli len pozitívne ohlasy na ňu, ľuďom sa páči. Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu a jej výsledok.

Lukáčová

Levická televízna spoločnosť s.r.o.

Super, Knihy sme rozdali takým významnejším obchodným partnerom, veľmi sa im páčili, boli len pozitívne ohlasy. Komunikácia na výbornú, skôr z mojej strany som meškal s dodaním materiálov takže ďakujem za trpezlivosť, z Vašej strany bolo všetko na výbornú.

Herko Martin

Farmashop

Kniha sa nám veľmi páči, pár výtlačkov sme už dali ako darčeky a boli veľmi pozitívne ohlasy. Momentálne plánujeme v júli akciu - 10. výročie a kniha tam bude súčasťou darovacích balíčkov pre našich partnerov. Je to výborná pomôcka aj pre niekoho kto príde z iného regiónu a chce sponzať okolie, čo sa oplatí vidieť a kam ísť. Takže z našej strany je maximálna spokojnosť s produktom ale aj so samotným prístupom a komunikáciou.

Miriam Štímelová

Občianske združenie " V I C T U S”

Ďakujem za mapy aj plátno. Potešili ste ma, je to veľmi pekné. Plátno sa nám veľmi hodí ako doplnok do našej historicko-edukačnej miestnosti a mapa bude vhodný darček na naše 30. výročie, ktoré si pripomenieme 3.6.2023.  Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa dobrých nápadov. 

Ing. František Pisarčík

konateľ, OLH
Lesy Mesta Spišská Belá s.r.o.

porovnávacia mapa Kežmarok kedysi a dnes je zaujímavý nápad, keďže náš región  bol osídlený niekoľkými etnikami a odrazilo sa to i na charaktere miest a obcí Spiša. Už historické zemepisné názvy naznačujú prevažujúce nemecky a maďarsky hovoriace osídlenie. Stručná textová časť hosťovi približuje obce regiónu a ich zaujímavosti, ktoré by inak asi prehliadol. Letecké a dronové zábery sú doménou Vášho vydavateľstva, o ich kvalite niet pochybností. Podnikateľské subjekty, školy a inštitúcie na zadnej strane mapy približujú z veľkej miery to najzaujímavejšie a fungujúce v našom meste a okolí. (Nepíšem to preto, že je tu aj propagácia našej spoločnosti, ale preto, že ma profily spoločností, ktoré inak poznám a často ich zamestnancov i osobne, zaujali a niečo mi “povedali”.) Mapa samotná, ako som začal, je super.  Držím palce pri ďalších projektoch

Miro Navrátil

kníhkupectvo alter ego

Mapa sa nám veľmi páči pekne spracovanie. Mame darček pre kolegov a partnerov. Plagát bude mať pekné miesto vo vestibule školy. 

Wagner

Dobrý deň zo Spišskej Novej Vsi, cyklistická sezóna u nás ešte len teraz začína, tak ta spätná odozva na mapu je zatiaľ ,,skromnejšia“ J. Ale je pozitívna, mapa sa páči, aj deťom a dospelým. V Turistickom informačnom centre je mapa upevnená na pulte – bližšie k mladším cyklistom. Záujemcovia majú k dispozícii aj trhacie mapy aj tie skladané. Práce na príprave mapy prebiehali v pohode - pripomienky zapracované promptne a podľa požiadaviek.  Mapa je farebná, pestrá, pútavá – plánujeme ju distribuovať aj do základných škôl, môže byť zaujímavou pomôckou na hodinách vlastivedy a geografie, pri spoznávaní regiónu. a pod. V lete plánujeme tradičné cyklistické preteky, ktorých súčasťou bude aj detský okruh – a detských účastníkov mapa určite poteší J. V skratke asi tak J. Ďakujeme za spoluprácu.

Ing. Jana Barbuščáková

referent cestovného ruchu a zahraničných vzťahov
Mesto Spišská Nová Ves
1 2 3 8


CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101

info@cbs.sk

Podniková predajňa

Kynceľová 77, 974 01 Kynceľová

Otváracie hodiny:
Po - Pia.: 9:00 - 15:00

chevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram