Referencie od našich spokojných zákazníkov

Vážené vydavateľstvo, ďakujeme za spoluprácu aj my. Takto si predstavujem fungovanie firmy, ktorá chce slúžiť na podporu turistického ruchu na Slovensku. Od objednávky až po dodávku, cez systém priebežného informovania, všetko na jedničku! Prajem veľa úspechov v ďalšej činnosti.

Antónia SulírováHREBIENOK RESORT

Vážené vydavateľstvo, dostala sa mi do rúk publikácia Čarovná Orava. Darovala mi ju sestra, ktorá žije na Orave. Dostal som to k peknej 70tke. Už titulka ma očarovala. Veľa fotiek je nádherných až neskutočných. Cením si prácu fotografov. Fotky sa zrejme nepodarili hneď na 1x. Museli si odsedieť resp. počkať na tú pravú chvíľu na fotenie, správny okamžik. Vybrali ste aj dobrý formát knihy, pozdĺžny, kde viac vynikne nasnímaná, poskladaná panoráma

Čarovná Orava

Dobrý deň. V prvom rade sa chcem poďakovať za nádherne spracovanie hradov na Slovensku a tiež že som mohol prezentovať našu obec. Páčili sa mi krásne zábery hradov z lietadla a spracovanie povestí, niektoré som ani nepoznal. Nič by som nespravil inak. Knihy sme využili ako darčeky pre občanov. Ešte raz chcem poďakovať za nádhernú publikáciu a teším sa na ďalšiu spoluprácu, lebo nám budete spracovávať foto obce z lietadla.

Juraj Vozárstarosta obceKremnické Bane

Veľká pochvala z mojej strany za komunikáciu s klientom! Knihy boli dodané podľa plánu. Páčia sa nám, uvidíme ešte čo povedia naši šéfovia vo Viedni, ale za nás veľké ĎAKUJEME .

Ďakujeme CBS vydavateľstvu s ponukou podieľať sa na 2. vydaní obrazovej publikácie Čarovne Slovensko a ich ochotou vytvoriť špeciálne vydanie vytlačené na dizajnovom papieri PERGRAPHICA® vyrábanom v rakúskom závode Mondi. Spojenie neobyčajných fotografií prírody a nenatieraného papiera naplnilo naše očakávania a výsledkom je pútavá publikácia príjemná nielen pre oko čitateľa, ale aj na dotyk. Spolupráca na projekte prebiehala v dostatočnom časovom predstihu, kde boli jednotlivé kroky postupne komunikované cez projektovú manažérku, čo do značnej miery sprehľadnilo a zjednodušilo celý proces prípravy materiálov a korektúr textu bez časového tlaku pred samotnou tlačou knihy. Prajeme veľa nadšených čitateľov a ďalších zaujímavých projektov.

Ľudmila UjmiakováMondi SCP, a.s.

Celkový dizajn knihy sa mi páči, fotografie sú čisté a farebné, dozvedela som sa veľa nových informácii. Kniha ma celkovo zaujala. Zatiaľ som ju použila ako prezent pre hostí, ako tombolu na plese, ai.

Mgr.Ľubica Pankievičovástarostka obce Varhaňovce

CBS spol, s.r.o.

Kynceľová 54
974 01, Banská Bystrica
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

Kontakt

+421 911 176 101
info@cbs.sk