Žiadne produkty v košíku.

REFERENCIE OD NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Komunikácia s Vašim kolegami bola na profesionálnej úrovni, keďže z môjho pohľadu som viac komunikovala s p. Paškom, musím povedať, že vždy sme sa vedeli dohodnúť a veľmi osviežil našu komunikáciu  priloženými citátmi.

Mapa sa teší čoraz väčšiemu záujmu, máme ju umiestnenú v obci v takom drevenom prístrešku, pri úrade a vidím, že občania sa pri nej zastavujú a študujú ju.

Mapa sa mi páči, neviem sa však  vyjadriť,  čo by  som zmenila, alebo čo sa mi páči najviac.

Ing. Anna Papajová

starostka obce
Obec Liptovský Peter

na základe dnešného telefonického rozhovoru Vám posielam spätnú väzbu ohľadom Maľovanej mapy Podpoľania. Spolupráca pri tvorbe cyklomapy bola na veľmi profesionálnej úrovni, komunikácia so zodpovednými osobami za projekt bola bezproblémová a veľmi ústretová.

So žiačkou Základnej umeleckej školy, ktorá Vagačov dom maľovala, sme sa aj osobne stretli a vyjadrili jej obdiv za namaľovanie vierohodného obrazu Vagačovho domu, tejto spolupráci sme sa veľmi potešili.

Celkovo projekt hodnotíme veľmi pozitívne a sme radi, že sme jeho súčasťou. Maľovaná mapa priťahuje pozornosť ľudí, je vyložená na viditeľnom mieste, veľkorozmernú maľovanú mapu zatiaľ nemáme rozprestretú ale plánujeme nájsť aj pre ňu vhodné miesto.

Balážová Magdaléna

Dovoľte mi zaslať Vám spätnú väzbu pri príležitosti ukončenia projektu historickej mapy okresu LM.

Samotný priebeh realizácie hodnotíme veľmi kladne, boli sme prostredníctvom emailu pravidelne informovaní o aktuálnom stave, všetky podklady s nami boli konzultované a pripomienky promptne zapracované.

Mapu používame ako prezent pre hostí vedenia mesta, ďalšia časť je k dispozícii v informačnom centre mesta a v mestskom múzeu Janka Kráľa, kde si ju môžu záujemcovia za symbolickú sumu zakúpiť. Plátno je umiestnené v samotnom múzeu, ale aj na chodbe pred kanceláriou primátora mesta, kde si ho môžu prezrieť návštevy čakajúce na prijatie primátorom. V prílohe prikladám dokumentačnú fotografiu.

Za spoluprácu Vám v mene mesta Liptovský Mikuláš ďakujeme a prajeme všetko dobré a spokojných zákazníkov.

Mgr. Lenka MITRENGOVÁ

vedúca kancelárie vedenia mesta
Mestský úrad Liptovský Mikuláš

S minuloročnou spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Komunikácia a manažovanie produktu z Vašej strany je na vysokej úrovni.

Tamás Kiss

Dunstav D.S., s.r.o.

Projekt Čarovná Detva a okolie hodnotím veľmi pozitívne, komunikácia s pani Oswaldovu bola príjemná, priama, všetky potrebné informácie nám vedela poskytnúť. Následná komunikácia s pani Mináčovou bola na vysokej profesionálnej úrovni, oceňujem jej trpezlivosť nakoľko sme náš príspevok niekoľko prerábali, vždy bola ústretová a príjemná. Čo sa týka samotnej knižky, vyvoláva veľmi pozitívne reakcie, nakoľko tvorbu fotografa poznáme, vedeli sme, že v knižkej budú kvalitné fotografie, oceňujeme výber fotiek a priestor, ktorý im bol určený.  Priestor na prezentáciu našej firmy bol dodržaný presne podľa dohody, takže tam nemáme žiadne pripomienky. Celkovo projekt hodnotím veľmi pozitívne a naše rozhodnutie byť súčasťou tohto projektu vnímam ako správne. Prajem vám veľa úspechov a tvorivej práce. Ďakujem.

Magdaléna Balážová

Vagačov dom s.r.o.

Dobrý deň, pri spolupráci s Vami išlo všetko hladko a sme uvedení podľa dohody. Som spokojný. Tohto času ešte máme k dispozícii knihy.

Jozef Nagy

Area Šamorín

Chceme oceniť profesionálny prístup Vašich pracovníkov, spôsob a úroveň komunikácie, flexibilitu i spoľahlivosť.  Pani Vašková nás priebežne kontaktovala a informovala nás, s kolegyňou pravidelne riešili aj vizuálnu stránku knihy.   S knihou sme spokojní, splnila naše očakávania.

Carmen Cilipová

MMUAW

Projekt hodnotíme veľmi pozitívne. Boli sme milo prekvapení z veľkej mapy, ktorá má čestné miesto v našej hlavnej budove, kde si ju môžu všetci zamestnanci ale aj náštevy pozrieť. Dakujem za príjemnú spolupráciu kolegom zodpovedným za prípravu mapy a koordináciu.

Ing. Barbora Priechodsk

Ing. Barbora Priechodská

Knihy sme obdržali v poriadku, komunikácia bola veľmi dobrá a promtná počas celého obdobia našej spolupráce. Ďakujeme

Mgr. Janka Krahulíková

riaditeľka
"HARMÓNIA", Zariadenie sociálnych služieb Horné Štitáre

Ďakujeme za možnosť zapojiť našu firmu do tohto perfektného projektu. Kniha Stropkov a okolie z neba je veľmi kvalitne a pekne spracovaná a  prevýšila naše očakávania. Určite ju darujeme nielen našim obchodným partnerom, ale aj rodinným príslušníkom, pretože už teraz sa páči každému, kto ju videl. Prajem Vám ešte veľa takých úžasných projektov.

Mgr.Jozef Vaško

Chcem Vám aj touto cestou poďakovať za darovanie 300 kusov knihy Žiliny z neba, ktorú sme venovali účastníkom 29. Slovenských geodetických dní. Konali sa v Žiline a tak to bolo pre účastníkov konferencie milé prekvapenie, ktoré všetci s radosťou privítali. Musím sa priznať, že aj ja som bol užasnutý z toho, že ste nám tých kníh toľko venovali, nechcelo sa mi to veriť. Ešte sa nám nič také počas predchádzajúcich ročníkov nestalo. Rovnako chcem poďakovať za ústretovú ochotu pani Ing. Ivanke Krchnavej a Mgr. Andrejke Farkašovej, ktoré nám s tým pomohli. Ja som pri zahájení konferencie Vašu spoločnosť predstavil a poďakoval Vám za záchranu mapového diela , turistických máp z VKÚ Harmanec. Na budúci rok budeme organizovať už 30. Slovenské geodetické dni , verím, že sa nám to podarí a že sa nič nepredvídané nestane...

Vlado Stromček

Člen organizačného výboru SGD

Kniha sa nám veľmi páčila a páčila sa aj okoliu, ktorým sme ju ukázali.Máme ich pripravené ako prezenty pre našich najlepších zákazníkov a obchodných partnerov.

Ivana Kobidová

Vedúca prevádzky/Ekonóm
KOBIDA&CO.
1 2 3 7

Fakturačné údaje

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram