SKCZPL

Referencie od zákazníkov

Miloš Mešter
Miloš Mešter
dobrý deň, Vôbec neľutujem! Krásne spracované a vďaka tomu som sa dozvedel niektoré informácie o našom regióne, ktoré som doteraz ani len netušil. Bude to veľmi pekný darček pre mojich obchodných partnerov a nie len pre nich. Prajem veľa spokojných čitateľov!
Gabriela Pintérova
Gabriela Pintérova
Kniha je veľmi pekná, ďakujeme ZUŠ Lipany
Sechter lubocky
Sechter lubocky
Ďakujem všetkým, kt. sa podieľali na tvorbe knihy. Niektoré zábery mohli byť aj trochu iné - Ražňany - záber od osady. Ale berme ,že to je tá pravá skutočnosť a že je to vzorová osada ešte na 1***. ale to vedia len domorodci. Bolo by dobré, keby bolo foto Jarovnice od osady pre porovnanie. Môj stĺpček je OK. Teším sa , že už som zaknihovaná pre budúce generácie. Nech sa Vám darí...
Jan Mihalus
Jan Mihalus
Ako maľované mapy, rovnako aj knižné edicie "Z neba" , "Čarovné" alebo interaktivne formáty a zážitkove balíčky sú úžasnou priležitosťou vyčariť úsmev na tvárach našich najbližších, priateľov, kolegov alebo obchodných partnerov.
Alexander Farkaš
Alexander Farkaš
Kniha Slovenské hrady a zámky obsahuj krásne pohľady na (nielen) stredoveké klenoty Slovenska. Povesti k nim sú pekný bonus, vďaka čomu si knihu užijete viac než iba prelistovaním fotografií.
Lucia Daubnerová
Lucia Daubnerová
Mapyčko je proste originálne, výborne sa nosí. Mám ho už dva roky a stále je ako v prvý deň keď som ho kúpila. Bol to skvelý darček aj pre rodinných príslušníkov, potešili sa a hrdo sa chvália odkiaľ tričko majú keď ich niekto zastaví. Najväčšej obľube sa u nás teší Mapikina a maptričko ;)