Žiadne produkty v košíku.

REFERENCIE OD NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Super, Knihy sme rozdali takým významnejším obchodným partnerom, veľmi sa im páčili, boli len pozitívne ohlasy. Komunikácia na výbornú, skôr z mojej strany som meškal s dodaním materiálov takže ďakujem za trpezlivosť, z Vašej strany bolo všetko na výbornú.

Herko Martin

Farmashop

Kniha sa nám veľmi páči, pár výtlačkov sme už dali ako darčeky a boli veľmi pozitívne ohlasy. Momentálne plánujeme v júli akciu - 10. výročie a kniha tam bude súčasťou darovacích balíčkov pre našich partnerov. Je to výborná pomôcka aj pre niekoho kto príde z iného regiónu a chce sponzať okolie, čo sa oplatí vidieť a kam ísť. Takže z našej strany je maximálna spokojnosť s produktom ale aj so samotným prístupom a komunikáciou.

Miriam Štímelová

Občianske združenie " V I C T U S”

Ďakujem za mapy aj plátno. Potešili ste ma, je to veľmi pekné. Plátno sa nám veľmi hodí ako doplnok do našej historicko-edukačnej miestnosti a mapa bude vhodný darček na naše 30. výročie, ktoré si pripomenieme 3.6.2023.  Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa dobrých nápadov. 

Ing. František Pisarčík

konateľ, OLH
Lesy Mesta Spišská Belá s.r.o.

porovnávacia mapa Kežmarok kedysi a dnes je zaujímavý nápad, keďže náš región  bol osídlený niekoľkými etnikami a odrazilo sa to i na charaktere miest a obcí Spiša. Už historické zemepisné názvy naznačujú prevažujúce nemecky a maďarsky hovoriace osídlenie. Stručná textová časť hosťovi približuje obce regiónu a ich zaujímavosti, ktoré by inak asi prehliadol. Letecké a dronové zábery sú doménou Vášho vydavateľstva, o ich kvalite niet pochybností. Podnikateľské subjekty, školy a inštitúcie na zadnej strane mapy približujú z veľkej miery to najzaujímavejšie a fungujúce v našom meste a okolí. (Nepíšem to preto, že je tu aj propagácia našej spoločnosti, ale preto, že ma profily spoločností, ktoré inak poznám a často ich zamestnancov i osobne, zaujali a niečo mi “povedali”.) Mapa samotná, ako som začal, je super.  Držím palce pri ďalších projektoch

Miro Navrátil

kníhkupectvo alter ego

Mapa sa nám veľmi páči pekne spracovanie. Mame darček pre kolegov a partnerov. Plagát bude mať pekné miesto vo vestibule školy. 

Wagner

Dobrý deň zo Spišskej Novej Vsi, cyklistická sezóna u nás ešte len teraz začína, tak ta spätná odozva na mapu je zatiaľ ,,skromnejšia“ J. Ale je pozitívna, mapa sa páči, aj deťom a dospelým. V Turistickom informačnom centre je mapa upevnená na pulte – bližšie k mladším cyklistom. Záujemcovia majú k dispozícii aj trhacie mapy aj tie skladané. Práce na príprave mapy prebiehali v pohode - pripomienky zapracované promptne a podľa požiadaviek.  Mapa je farebná, pestrá, pútavá – plánujeme ju distribuovať aj do základných škôl, môže byť zaujímavou pomôckou na hodinách vlastivedy a geografie, pri spoznávaní regiónu. a pod. V lete plánujeme tradičné cyklistické preteky, ktorých súčasťou bude aj detský okruh – a detských účastníkov mapa určite poteší J. V skratke asi tak J. Ďakujeme za spoluprácu.

Ing. Jana Barbuščáková

referent cestovného ruchu a zahraničných vzťahov
Mesto Spišská Nová Ves

Komunikácia s Vašim kolegami bola na profesionálnej úrovni, keďže z môjho pohľadu som viac komunikovala s p. Paškom, musím povedať, že vždy sme sa vedeli dohodnúť a veľmi osviežil našu komunikáciu  priloženými citátmi.

Mapa sa teší čoraz väčšiemu záujmu, máme ju umiestnenú v obci v takom drevenom prístrešku, pri úrade a vidím, že občania sa pri nej zastavujú a študujú ju.

Mapa sa mi páči, neviem sa však  vyjadriť,  čo by  som zmenila, alebo čo sa mi páči najviac.

Ing. Anna Papajová

starostka obce
Obec Liptovský Peter

Spolupráca pri tvorbe cyklomapy bola na veľmi profesionálnej úrovni, komunikácia so zodpovednými osobami za projekt bola bezproblémová a veľmi ústretová.

So žiačkou Základnej umeleckej školy, ktorá Vagačov dom maľovala, sme sa aj osobne stretli a vyjadrili jej obdiv za namaľovanie vierohodného obrazu Vagačovho domu, tejto spolupráci sme sa veľmi potešili.

Celkovo projekt hodnotíme veľmi pozitívne a sme radi, že sme jeho súčasťou. Maľovaná mapa priťahuje pozornosť ľudí, je vyložená na viditeľnom mieste, veľkorozmernú maľovanú mapu zatiaľ nemáme rozprestretú ale plánujeme nájsť aj pre ňu vhodné miesto.

Balážová Magdaléna

Dovoľte mi zaslať Vám spätnú väzbu pri príležitosti ukončenia projektu historickej mapy okresu LM.

Samotný priebeh realizácie hodnotíme veľmi kladne, boli sme prostredníctvom emailu pravidelne informovaní o aktuálnom stave, všetky podklady s nami boli konzultované a pripomienky promptne zapracované.

Mapu používame ako prezent pre hostí vedenia mesta, ďalšia časť je k dispozícii v informačnom centre mesta a v mestskom múzeu Janka Kráľa, kde si ju môžu záujemcovia za symbolickú sumu zakúpiť. Plátno je umiestnené v samotnom múzeu, ale aj na chodbe pred kanceláriou primátora mesta, kde si ho môžu prezrieť návštevy čakajúce na prijatie primátorom. V prílohe prikladám dokumentačnú fotografiu.

Za spoluprácu Vám v mene mesta Liptovský Mikuláš ďakujeme a prajeme všetko dobré a spokojných zákazníkov.

Mgr. Lenka MITRENGOVÁ

vedúca kancelárie vedenia mesta
Mestský úrad Liptovský Mikuláš

S minuloročnou spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Komunikácia a manažovanie produktu z Vašej strany je na vysokej úrovni.

Tamás Kiss

Dunstav D.S., s.r.o.

Projekt Čarovná Detva a okolie hodnotím veľmi pozitívne, komunikácia s pani Oswaldovu bola príjemná, priama, všetky potrebné informácie nám vedela poskytnúť. Následná komunikácia s pani Mináčovou bola na vysokej profesionálnej úrovni, oceňujem jej trpezlivosť nakoľko sme náš príspevok niekoľko prerábali, vždy bola ústretová a príjemná. Čo sa týka samotnej knižky, vyvoláva veľmi pozitívne reakcie, nakoľko tvorbu fotografa poznáme, vedeli sme, že v knižkej budú kvalitné fotografie, oceňujeme výber fotiek a priestor, ktorý im bol určený.  Priestor na prezentáciu našej firmy bol dodržaný presne podľa dohody, takže tam nemáme žiadne pripomienky. Celkovo projekt hodnotím veľmi pozitívne a naše rozhodnutie byť súčasťou tohto projektu vnímam ako správne. Prajem vám veľa úspechov a tvorivej práce. Ďakujem.

Magdaléna Balážová

Vagačov dom s.r.o.

Dobrý deň, pri spolupráci s Vami išlo všetko hladko a sme uvedení podľa dohody. Som spokojný. Tohto času ešte máme k dispozícii knihy.

Jozef Nagy

Area Šamorín
1 2 3 7

Fakturačné údaje

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram