Žiadne produkty v košíku.

Február je za nami

7. marca 2023

Radi by sme s vami zdieľali, ako sme prežili posledný mesiac v našom vydavateľstve. Február bol pre nás veľmi zaujímavý a plný udalostí. Máme veľkú radosť z toho, že náš virník (gyrokoptéra) bol predstavený v Televíznych novinách Markízy a v relácii Reflex. Naša reportáž mala veľký ohlas. Tešíme sa, že sa nám podarilo takto propagovať našu prácu. Reportáže si môžete pozrieť aj na našom Youtube.

Okrem toho sme v našom e-shope zaviedli novú možnosť dopravy – packeta. Táto možnosť umožňuje našim zákazníkom využiť rýchlu a spoľahlivú doručovaciu službu. Tešíme sa, že sme mohli našim zákazníkom poskytnúť novú a kvalitnejšiu službu.

V Slovenskom múzeu máp, ktoré je súčasťou nášho vydavateľstva, sa stále koná výstava leteckých máp. Táto výstava sa stretla s veľkým záujmom verejnosti a získali sme veľa pozitívnych ohlasov. Sme radi, že ste nás vo veľkom počte navštevovali počas jarných prázdnin.

Dúfame, že sme vás zaujali našimi aktivitami, a že sa s vami budeme môcť podeliť aj o ďalšie úspechy v našom vydavateľstve v nasledujúcom mesiaci.

Fakturačné údaje

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram