SKCZPL

„Bližšie k nebu“

3. novembra 2021

Novinky

„Bližšie k nebu“ – indícia, podľa ktorej hádali známi zabávači povolanie Milana Paprčku v populárnej zábavnej relácii Inkognito na TV JOJ. Konateľ spoločnosti a vydavateľ leteckých kníh, maľovaných a turistických máp, pilot i letecký fotograf. Čo myslíte? Uhádli ho? Ak ste Inkognito nepozerali máme pre vás link kde nájdete zostrih.

V októbri presne 26.10 ubehlo presne 5 rokov, keď sme prebrali celú kartografickú časť od VKÚ a.s. Už 5 rokov prinášame turistom aktualizované legendárne turistické mapy VKÚ, s ktorými sa nestratíte. Okrem iného rozširujeme aj portfólio výrobkov ako sú MAPyčkáMAPrnčeky a MAPľašku.

V mesiaci október má VKÚ aj mapové novinky, ktoré sa objavili na našom e-shope. Medzi ne patrí mapa TM 131 Horná Nitra – Vtáčnik – Strážovské vrchy a TM 152 – Nitrianska pahorkatina – Hlohovec.

Náš online obchod sa rozšíril aj o novinku z edície Slovensko z neba. Tentokrát sme jedinečným pohľadom z „neba“ zachytili Spišskú Novú Ves a jej okolie.

Opäť sme potešili našich zdravotníkov. Tentokrát sa z našich krásnych kníh môžu tešiť zdravotníci vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F.D. Roosevelta v Banskej Bystrici  Pre zdravotnícky personál bolo vyčlenených až 1200 kníh z našej produkcie ako napríklad Horehronie z neba, Čarovné vody Slovenska, Okamih cechu Hubertohvho a Čarovné Slovensko. 

Takýto bol náš október a už sa tešíme nato čo prinesie november.