SKCZPL

Bohatý september v CBS

30. septembra 2019

Novinky

Ani nevieme ako a ďalší mesiac v roku je za nami. September v našej spoločnosti bol bohatý na udalosti. Prežili sme mesiac, v ktorom sme obzvláštnili poradu obchodníkom, pozvali našich zákazníkov do oblakov a zakončili sme ho na vrchole Kráľovej holi.

Začneme pekne odzačiatku, mesiac sme zahájili tradične piatkovou obchodníckou poradou, ktorá sa tentokrát niesla v znamení leteckého dňa na Dobrej Nive. Každý regionálny obchodný manažér, ktorý nabral odvahu a chcel vidieť krásy Slovenska „z neba“ mal možnosť sa preletieť s našimi pilotmi ponad Zvolen a Banskú Štiavnicu. Po netradičnom zážitku naši obchodníci pokračovali tím buildingom a večernou zábavou v hoteli neďaleko Dobrej Nivy.

Na Dobrej Nive ešte zostaneme, tento mesiac sa stala našim malým domovom, keďže sme tam organizovali „hangár párty“ pre našich zákazníkov. Párty, ktorá sa niesla v duchu lietania, bola obohatená o sokoliarske vystúpenie mladých sokoliarov zo Základnej školy Maximiliána Hella v Banskej Štiavnici a samozrejme nesmelo chýbať lietanie, pri ktorom sme ukázali našim hosťom tri stredoslovenské hrady netradičným pohľadom zhora. Na akcii nechýbalo ani dobre jedlo a malá výstava leteckých obrazov.

Vyzerá to tak, že sme sa počas septembra len zabávali, ale nie je to tak. Usilovne sme pracovali a vydali sme knihu Galantu z neba z edície Slovensko z neba. Obohatili sme aj našu edíciu Čarovného Slovenska, knihou čarovných obrázkov z Horného Považia.

V našom Slovenskom múzeu máp sme usporiadali prehliadku pre členov predstavenstva Banskobystrickej regionálnej slovenskej obchodnej a priemyselnej komory, ktorí po svojom pravidelnom rokovaní, boli prevedení históriou máp.

Posledný septembrový víkend sme zorganizovali 2. ročník výstupu na Kráľovu hoľu. Bohužiaľ počasie nám veľmi neprialo, ale aj napriak tomu sa našiel pekný počet turistov, ktorí aj napriek zhoršeným podmienkam vystúpili na vrchol. Po náročnom výstupe, všetkých účastníkov v Šumiaci čakal výborný guláš a uvedenie turistických máp do života spojených s tombolou. Krstnou mamou 10 VKÚ máp sa stala starostka Šumiacu, ktorá pokrstila mapy pôdou z Kráľovej holi. Môžeme tvrdiť, že to bol výborný ročník a už teraz sa tešíme na ďalší ročník výstupu 🙂

Takýto bol náš september.