Žiadne produkty v košíku.

MAPykina - oblečenie, ktoré musíš mať

31. januára 2023

Túžite po jedinečnom kúsku vo vašom šatníku? Práve pre vás máme MAPykinu, ktorá je jediná svojho druhu na svete! A čím je špeciálna? Predsa štýlom, ktorý prináša. Unikátna potlač zimnej maľovanej mapy Vysokých Tatier, robí MAPykinu módnym kúskom, ktorý musíte mať!

Dámsky alebo pánsky rolák s originálnym motívom je vhodný na všetky zimné outdorové aktivity. Elegantná farebná kombinácia so zimnou mapou Vysokých Tatier je atraktívny kúsok, ktorý nesmie chýbať vo vašom šatníku. Je vyrobený z príjemného a funkčného zatepleného materiálu, ktorý je veľmi elastický, ľahký, udržuje teplo, rýchlo schne a poskytuje výbornú funkčnosť a zároveň aj eleganciu. Praktický polovičný zips s ochranou proti oderu brady je výborný doplnok pre rýchlu reguláciu telesného tepla.

Takže ak chcete zažiariť pri zimných radovánkach MAPykina s originálnym zimným motívom Vysokých Tatier je tou správnou voľbou! MAPykina je dostupná len v našom e-shope v obmedzenom počte kusov. Tak neváhajte a kupujte už dnes!

Fakturačné údaje

CBS spol, s.r.o.
Kynceľová 54
974 01 Kynceľová
IČO: 36754749
DIČ: 2022351254
IČ DPH: SK2022351254

© 2019 – 2023 CBS spol, s.r.o.
chevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram