SKCZPL

Oslávte s nami 20 rokov so zľavami v našom e-shope

7. júla 2023

Novinky

Dnes je deň, ktorý si v našom vydavateľstve nesmierne vážime. S hrdosťou oznamujeme, že oslavujeme úžasných 20 rokov našej existencie! Je to obrovský míľnik a chceli by sme ho osláviť spolu s vami, našimi vernými zákazníkmi.

Vďaka vám sme sa stali jedným z popredných vydavateľstiev a prinášame vám kvalitné publikácie o Slovensku. Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí nás podporovali počas týchto rokov a vyzdvihnúť váš prínos pri našej úspešnej ceste.

O našu radosť z 20. narodenín by sme radi podelili s vami. Preto sme pre vás pripravili špeciálny darček! Navštívte náš e-shop a využite exkluzívnu zľavu na naše knihy z edície Slovensko z neba a Čarovné Slovenko a samozrejme aj na turistické mapy VKÚ. Je to nášspôsob, ako vám poďakovať za vašu podporu a vernosť.

Takže neváhajte, vyberte si z našej pestrej ponuky, objavte nové príbehy, získajte vzácne tipy na výlety. S našou zľavou budete mať možnosť rozšíriť svoju knižnicu až o 60% lacnejšie!

Sme nesmierne vďační za vašu priazeň a tešíme sa na ďalšie roky spoločného objavovania. Ďakujeme vám za to, že ste s nami počas celej tejto úžasnej cesty.

UŽ 20 ROKOV VÁM PRINÁŠAME JEDINEČNÝ POHĽAD NA KRAJINU