SKCZPL

Prvý mesiac v roku 2023

1. februára 2023

Novinky

Prvý mesiac roku 2023 sme sa v našej firme pustili do nových projektov a aktivít. Január bol pre nás plný noviniek a nových výziev. Jedným z našich hlavných každoročných projektov je kampaň na letecké snímkovanie. Ponúkame profesionálne 360 ​​° letecké snímkovanie (fotografie, videá a fotomapy),  letecké videá obciam, mestám, školám, firmám, ale aj farnostiam či vinárstvam.  Každoročne trávime vo vzduchu od mája do augusta stovky hodín a snímkujeme stovky lokalít po celej Slovenskej republike. Veríme, že týmto spôsobom dokážeme zaujať zákazníkov a priniesť im nový zážitok.

Okrem toho sme vydali knihy z edície Čarovné Slovensko, a to konkrétne Čarovný Žiar nad Hronom a okolie a Čarovné Topoľčany a okolie, ktoré sú venované krásam našich miest a ich okolia. Obe knihy sú plné nádherných fotografií. Veríme, že pomôžu prilákať viac turistov do týchto oblastí a podporia tak rozvoj turizmu.

V predajnej ponuke nášho e-shopu sa objavila aj nová MAPykina s maľovanou potlačou zimných Vysokých Tatier. Táto produktová novinka z našej CBS Fashion sa stretla s obrovským záujmom zákazníkov a už teraz patrí medzi naše najpredávanejšie produkty.

Začiatkom januára sa na Morave stretli dva obchodnícke tímy zo Slovenska a Čiech. Naši regionálni projektoví manažéri sa zúčastnili spoločnej československej porady obchodníkov, kde sa vyhodnocovali najlepších za mesiac december a školili sa na kampaň leteckého snímkovania. Okrem toho mali možnosť ochutnať skvelé vína a zlepšiť si tak svoje znalosti v tejto oblasti.

V Slovenskom múzeu máp sme vytvorili výstavu venovanú leteckým mapám. Návštevníci budú mať možnosť nahliadnuť do kartografických diel, v ktorých sú zaznačené tie najdôležitejšie prvky pre športových a dopravných pilotov, stíhačov či vrtuľnikárov. Výstava pozostáva zo zbierky historických vojenských leteckých máp, súčasných orientačných leteckých máp vydávanými našimi vojakmi, plánovacích a navigačných máp Európy či sveta a rôzne iné.

Celkovo prvý mesiac v roku 2023 bol pre našu firmu plný aktivít. Veríme, že sa nám podarí pokračovať v tejto ceste a priniesť našim zákazníkom nové zážitky a novinky.